Norton Security
Wróciłem do Chrome.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
lukasamd napisał(a):Nieco niema się co dziwić, bo o ile w Polsce Opera jest zauważalna, o tyle za granicą (w sensie zachodnią) to już egzotyk raczej.
Hm.. ale czy ten toolbar z NISa w ogóle jest potrzebny? Nie ma dostępu do sejfu, ale przecież Opera ma własny manager haseł z sync, do tego online.
Lukas tu bardziej chodzi o ochronę przed stronami ze szkodliwym oprogramowaniem. Jeśli nis nie ma danych w firewallu to na operze nie zablokuje wejścia na daną stronę. Tu blokada jest już zależna od toolbara.

ps: bulguard (reputacja stron) działa na każdej przeglądarce. Tu powinni inni producenci brać przykład.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
bardok206 napisał(a):Tu blokada jest już zależna od toolbara.


Na pewno? Ja u siebie mam w Firefoxie toolbara wyłączonego, bo autentycznie mi przeszkadza i strony z zagrożeniami z tego co pamiętam są blokowane (tj. komunikat od Nortona leci że zablokował).
Odpowiedz
Tu przykład działającego toolbara. Jak tooobar jest i działa to norton zablokuje wstęp. Jak nie ma, np opera to strona się ładuje. Przykład:[malware]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

opis:iframe leads to java exploit[/malware]
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Aaa, o to chodziło, czyli komunikat o niebezpiecznej stronie.
No fakt, bez toolbara tego nie ma, niemniej sama próba wejścia nie daje żadnego komunikatu o ataku. Gdyby coś było blokowane, to nawet bez toolbara jest info od Nortona.
Odpowiedz
Lukas a w fx przeszkadza ci toolbar ze względu na dodatkową przestzreń przez którą tracimy wolne miejsce? Toolbara w fx nie trzeba wyłączać całkowicie wystarczy kliknąc na wolne miejsce (tam gdzie ma pojawić się nst karta i odznaczyć toolbar nortona),w chrome jest podobnie wystarczy wcisnać x na tolbarze z lewej strony , a zawsze można wrócić do niego po przez ikonę dodatków.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
U Was też dodatki Nortona dalej sprawiają problemy na Chrome? Co jakiś czas przeglądarka zamarza, po czym wyświetlane jest okienko, że dodatek Norton Confidential nie odpowiada.
Odpowiedz
szulcu napisał(a):U Was też dodatki Nortona dalej sprawiają problemy na Chrome? Co jakiś czas przeglądarka zamarza, po czym wyświetlane jest okienko, że dodatek Norton Confidential nie odpowiada.


U mnie był komunikat, że jest jakiś błąd odczytu między Nortonem a Chrome. Rano zainstalowałem Avasta free i jest w porządku.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
Jak macie włączone dynamiczne wyszukiwanie w chrome to lepiej wyłączcie. Niezbyt dobrze to działa z dodatkiem od nisa.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Najnowsza wersja Norton 360 19.6.2.10 PL

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Nowe wersje 19.6.2.10 PL

Norton Internet Security 2012 19.6.2.10 PL

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Norton Antyvirus 2012 19.6.2.10 PL

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


wersje bez baz

Norton Internet Security 2012 19.6.2.10

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Norton Antyvirus 2012 19.6.2.10

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ostatnie definicje

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Jakie zmiany w stosunku do poprzedniej wersji ?
Odpowiedz
Cytat:
- Updated Monthly Report Card behavior
- Updated the Norton Toolbar look and feel

- MS Word 2003/2007 “Open dialog box” error will no longer appear (Discussed Here)

- Corrected an issue where Popup Notifications could not be disabled

- Added “Secure Resume” feature – Identity Safe Locked when computer goes in to sleep mode.

- Out-of-the-box support for Google Chrome and Mozilla Firefox versions released between 19.2 and 19.6.

- Improved Cloud-based detections.

- Enhanced Norton Management integration.

- Quick Scan should do a better job of detecting the idle state of a system before running.
- Corrected several Browser/Toolbar crashes when using IE, Chrome and Firefox. (Filling forms or Credit cards on some sites was crashing and is now corrected in addition to other reported crashes.)
- Corrected an issue with Settings UI launch to increase performance

- Corrected a Reputation Scan failure
- Updated Firefox support to include version 11

- NCO carries a new feature called Secure Resume
Odpowiedz
Dzięki Smile
Odpowiedz
Z tego co piszą za kilka tygodni Norton Secured Seal:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Jakby ktoś chciał legalnie i naprawdę tanio zakupić ten świetny pakiecik, to przypadkiem dzisiaj natknąłem się na świetną promocję na 3PC , więc można z kimś się złożyć i wyjdzie po 30 pln !

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
W porównaniu do nisa kilka plusów (np update automatyczny przed skanowaniem i kilka innych udogodnień) ale także kilka minusów jak dla mnie największy to brak możliwości ustawienia rozmiaru okien ustawień nortona.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
A co Ty codziennie okno programu otwierasz i coś ustawiasz ?
Odpowiedz
facecik napisał(a):A co Ty codziennie okno programu otwierasz i coś ustawiasz ?
Nie ale jak przychodzi mi ustawić ręczne blokowanie dostępu do internetu jakiejś aplikacji to mając dużo programów na pc jest to kłopotliwe. Lista aplikacji w ustawieniach firewalla jest na wysokość ok 3 cm.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
A jak w tym programie działa firewall na ustawieniach"pytających''? Pamiętam,że jak w Nis 2011 włączyłem tę funkcję to zadawał mnóstwo pytan o kazda aplikację i wykrywał testy na keyloggery , ktorych nie łapał Sonar.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości