Norton Security

Dodano: 19 kwie 2012, 15:06

bardok206 napisał(a):Nie ale jak przychodzi mi ustawić ręczne blokowanie dostępu do internetu jakiejś aplikacji to mając dużo programów na pc jest to kłopotliwe. Lista aplikacji w ustawieniach firewalla jest na wysokość ok 3 cm.

Nie za bardzo rozumiem o czym mówisz .Ale nie ma co ot''a przeciągać.
Odpowiedz
wiesz coś może zord o Norton Internet Security 2013 beta bo symantec pracuje nad samą aplikacją 6 miesięcy i mówili że beta ma sie pojawić w lipcu ale ja im nie wierze za bardzo oni chyba przebudowują aplikacje taj jak wersje 2009. masz może screen z testów zewnętrznych bardzo prosze czy macie jakieś informacje na temat Norton 2013 beta
Odpowiedz
Przejrzałem kilka miejsc i poczytałem na community nortona. 2009 była beta w lipcu 10 i 11 wersje były w połowie kwietnia. Mówi się że najnowsza beta ma być w maju. Ale to pod warunkiem że nie będą mieć poślizgu. Moim zdaniem wyjdzie na pewno przed wydaniem rc windows8 (koniec maja początek czerwca) na początku mogą liczyć na największą ilość osób posiadających windows 8 a dzięki temu więcej potencjalnych testerów wersji 2013 nortona.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Obstawiam że beta będzie w czerwcu, finał we wrześniu Wink.
Odpowiedz
Eugeniusz napisał(a):finał we wrześniu


To już u nich tradycja w zasadzie, można traktować jako pewnik Smile
Odpowiedz
Ja bardziej wolałbym wiedzieć czego można się spodziewać w nowej odsłonie niż kiedy ona będzie...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
In 2013 you will get SONAR 5 Behavioral Protection, Yes, and it will also have better features than 2012, Piotr, I do understand that and we have a lot of customer asking the same question. We are working on releasing the Norton 2013 program but we are designing the program to be very user friendly for the customers and also should be the best one in the market to acheive the first place as we are doing for the past three years, You can expect the 2013 Beta version in the May month., End of the May you can expect the 2013 Beta program. We have a separate research department working on it and they would keep the best features in the Norton 2012 and would add any other best features by looking on to the Norton Community Watch where our customers would have given idea on how they want some features. Download Insight 3.0 whether to System Insight 3.0 and File Insight 3.0 and will continue to have optimizations in Norton 2013 product i na to wszystko symantec powiedział że to wszystko będzie zrobione w wersji 2013 i że robią program od początku to będzie rewelacyjny produkt zapewniają. będzie inny interfejs jak wersja 2012. bardzo was przepraszam że tak pożno ale przetłumaczcie sobie sami bo pisałem to o pólnocy ale mi sie nie chciało tłumaczyć tak pożno Smile


Dodano: 22 kwie 2012, 23:22

czyli jednak Norton Internet Security 2013 beta w maju bo rozmawiałem z nimi dzisiaj i powiedzeli że cała aplikacja jest budowana na nowo a pracują już 6 miesięcy ciekawe co zrobią w tej wersji 2013. ostatnio za darmo dodali 30 dni do mojej subskrypvji pełnej wersji dostałem od frmy. macie może już jakieś screeny z wersji 2013 beta
Odpowiedz
Kolejna wersja z poprawkami 19.7.0.9

Cytat: 19.7 contains changes that help with forward compatibility with certain product services. This patch also contains fixes from the previous patch. Some of those changes included:

-Corrected the chrome-specific issue where Norton Toolbar didn’t load when Google Instant is ON(link) z tego się najbardziej ciesze, ten bug mnie irytował już od dłuższego czasu
- Corrected the issue where user is logged out of IDS despite setting a log out time of 15 mins (link)
- Better handling of login sites where username / password span multiple inputs
- Corrected an issue Password field was getting saved with "Password" string instead of user input
- Corrected the issue where All logins list in toolbar didn’t get refreshed unless the open browser session was restarted
- Corrected the issue where it was unable to change Identity Safe password
- Long passwords are accepted in Recent Online Vault UI (link)
- Corrected the issue where Users remain logged into Norton Account even though they had unchecked Remember Password option from Create new Norton Account UI
- Corrected the issue where the User was not prompted to fill the card details using the saved data in IDsafe in My Account page (link)
- Corrected the issue where user’s login got filled in the Edit Phone Numbers page in capitalone.com
- Corrected the issue where Last submitted login got autofilled when trying to overwrite the filled login (link)
- Corrected the issue where Update Password infobar didn’t appear when password is attempted to change for a saved login


edit:pytanie do użytkowników, jak włączyć w toolbarze w ie opcje bezpiecznego szukania?


Załączone pliki Miniatury
   
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Bardok, dostałeś już tą aktualizację ?
Odpowiedz
facecik napisał(a):Bardok, dostałeś już tą aktualizację ?
Ja używam głównie wersji angielskich, tylko czasem wracam do nortona w pl aby sprawdzić tłumaczenie. Pewnie będzie trzeba czekać ok 2 dni. Aktualizacje mam w eng.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Ok , dzięki za info
Odpowiedz
Pewnie wskoczy razem z aktualizacjątoolbara. bardok206 u Ciebie już działa?
Odpowiedz
slawektor napisał(a):Pewnie wskoczy razem z aktualizacjątoolbara. bardok206 u Ciebie już działa?
NA angielskiej wersji wszystko chodzi. fx12 też.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Dokładnie, na ENG wersja jak zawsze jest szybsza aktualizacja, i na niej już pozostanę , bo w zasadzie jakie znaczenie ma język programu AV Wink
Odpowiedz
Co do mojego wcześniejszego pytania o safe search, znalazłem takie info

Cytat: Norton Safe search supported only for following Regions. The regions are US,UK,Canada,Australia,German


edit: jak u was chodzi wtyczka nortona w chrome z włączonymi ustawieniami wyszukiwania dynamicznego? U mnie chyba nie w pełni stabilnie to działa. Często nie pokazują się wyniki wyszukiwania.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Aktualizacja dla pl już jest:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
O to się uwinęli szybciej niż zwykle.
Odpowiedz
Norton IS i AV 19.7.0.9 na razie dostępne tylko wersje angielskie

Norton Internet Security 2012 19.7.0.9

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton AntiVirus 2012 19.7.0.9

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Mieli poprawić w tej wersji wyszukiwanie dynamiczne w chrome a dalej lipa ; /. A chyba najgorsze że z forum wyleciały 2 tematy o tym że nadal to nie działa, albo już nie umiem ich znaleźć. chyba czas samemu coś naskrobaćhehe. A co do polskiej 19.7.0.9 to myślę że jej nie będzie. Stawiałbym na nst build.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Orientuje się ktoś może, jaki soft jest wykorzystywany do czyszczenia rejestru? Naprawdę jak przejedzie się N360, to potrafi znaleźć np. ponad 1000 wpisów pomimo wcześniejszego czyszczenia ccleanerem (nie ideał, ale najczęściej starcza).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości