Norton Security
To jest prawdopodobnie Norton WinDoctor z pakietu Norton System Works

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
wiesz coś może zord o Norton Internet Security 2013 beta bo symantec pracuje nad samą aplikacją 6 miesięcy i mówili że beta ma sie pojawić w lipcu ale ja im nie wierze za bardzo oni chyba przebudowują aplikacje taj jak wersje 2009. masz może screen z testów zewnętrznych bardzo prosze czy macie jakieś informacje na temat Norton 2013 beta wiecie już może coś na temat ego Norton 2013 beta bardzo was proszezord masz może chociaż screeny z wersji beta 2013
Odpowiedz
Na trwają zamknięte beta testy tylko dla wybranych osób głównie pracowników i niewiele wiadomo trzeba czekać
Odpowiedz
czy mógłbyś pokazać screeny z wersji Norton 2013 beta.rok temu a doładnie 11 kwietnia wstawiłeś na forum safegroup Norton 2012 beta screeny tylko wtedy w tym dniu był on udostępniony do zewnętrznych testówpomimo tego wstawiłeś screeny z wersji Norton Internet Security 2012 beta.
czy mogłbyś wstawić jakieś screeny,a najlepiej jakyś wstawił kilka screenów np,jak on wygląda ,jakie ma skanowanie , jak wyglądają ustawienia,ogólnie czy jest on choć troche podobny do wersji 2012.jak wygląda instalacja wersji beta czy kolor interfejsu jest biały.kiedy najwcześniej wstawisz wersje beta Norton 2013 na safegroup.jak rozmawiałem z firmą symantec i powiedzieli mi że niby będzie 30 maj ale czy to prawda tak do końca nie wiem oni podają różne daty,ale coś za bardzo im się nie spieszy z wydaniem wersji beta,może dlatego że chcą przbudować pakiet od nowa.
Odpowiedz
Jak ma wstawic screeny, skoro jest wyraznie napisane, ze na razie trwaja zamkniete testy..... To, ze rok temu byla beta 2012, nie znaczy, ze w tym samym miesiacu i dniu powinna pojawic sie 2013...
Odpowiedz
@ paradise7 : Może zacznij używać wielkich liter, bo nie da się czytać tego co piszesz (pomijając już fakt, że piszesz straszne pierdoły).
Odpowiedz
ZORD jak będziesz coś wiedział o Norton Internet Securty 2013 beta to daj znać tutajmi powiedzieli że beta ukaże 30 maja a potem powiedzeili że 1 maja ale ja im nie wierze
Odpowiedz
Przestan wszystkie watki o AV zasmiecac pytaniami o nowe wersje. Jak zord bedzie cos wiedzial, to nam o tym na pewno napisze. I zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych!
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Przestan wszystkie watki o AV zasmiecac pytaniami o nowe wersje. Jak zord bedzie cos wiedzial, to nam o tym na pewno napisze. I zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych!
Tu aczej nie ma się co dziwić. Mi się wydaję że paradise nie jest polakiem i jedzie na translatorze. A co dopiero używać poprawnie interpunkcji.

Co do nortona , o cały czas wszystko o wersji 2013 jest owiane wielką tajemnicą. Ciekawe jak im to wyjdzie , czy symantec teżda ciała i nie okaże nic ciekawego jak już zrobiło to kilku głównych graczy w tej branży.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Mam pytanie za 100 punktów. Postawiłem na nowo system i wgrałem Nortona (90 dniowa wersja tak na marginesie) i jest to wersja 19.1.0.28. Jak zaktualizować do najnowszej wersji?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
Uruchom ręcznie live update. Na pewno poprosi o restart po pobraniu i wrzuceniu aktualek.
Wtedy robisz restart, a po nim powtarzasz ręczne odpalenie live update.
Możliwe, że będzie w taki sposób prosił o restart nawet 3-4 razy, robisz "do skutku".
Odpowiedz
Ok. Dzięki. Pomogło. Mam już najnowszą wersję.


Dodano: 29 kwie 2012, 14:48

Czy da się zmienić język z angielskiego na polski w programie? Szperałem w ustawieniach, ale nie znalazłem.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
Nie da się zmienić, język jest tylko taki jaki się zainstaluje
Odpowiedz
Spisz key ,zapisz go . Odinstaluj eng i zainstaluj pl.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Pamiętam że używałem kiedyś tego pakietu.Niestety miał on jedną wadę przez którą musiałem z niego zrezygnować: był zbyt zautomatyzowany,gdy wykrył wirusa automatycznie go usuwał nie pytając mię o zgodę.Teraz pytanie do doświadczonych weteranów Nortona:Czy Norton IS/Norton 360 można ustawić tak aby przy wykryciu wirusa program pytał mię co ma z tym wirusem zrobić? Albo chociaż jeśli już ma być automatem to żeby zamiast automatycznie usuwać wirusy to niech przenosi je do kwarantanny z możliwością przywrócenia.
Odpowiedz
Oczywiście, że się da:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Ale to tylko dotyczy ochrony SONAR. Jak wykryje w realitime to i tak usunie bez zająknięcia.
Odpowiedz
Dawno go nie używałem, ale na pewno jest taka opcja
Online Armor Premium + Kingsoft PC Doctor Lite + Bitdefender TrafficLight
Odpowiedz
Jest już Norton 2013 beta na symantecu zord czy mogłbyś wstawić screeny
Odpowiedz
Tu pobieramy , i rejestrujemy konto, na mail-a dostajemy 14 dniowy klucz.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Our best protection and performance ever
Compatible with Windows 8 Consumer Preview
Norton Protection System: Four unique layers of protection keep you and your Stuff safe from threats, so you can go more places and do more things online without worry.
Browser Protection: Gives you the freedom to safely surf, shop, socialize, and enjoy all of your favorite online activities by stopping online threats before they can reach you and your Stuff.
SONAR 4 Behavioral Protection: Protects you and your Stuff from threats that haven’t even been indentified yet, so you can share files and go online safely, without having to wait for updates.

Parę fotek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Fotki z NIS-a

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości