Norton Security
Nie wiecie co to jest Błąd: 3048 w Nortonie AV i czy to jest groźne?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
Galactico napisał(a):Nie wiecie co to jest Błąd: 3048 w Nortonie AV i czy to jest groźne?

Ten błąd może być wynikiem konfliktu z innym oprogramowaniem.
Odinstaluj program Norton AV używając

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Następnie zainstaluj produkt ponownie i uruchom ręcznie Live Update.
Odpowiedz
Wczoraj odinstalowałem w nocy i ponownie zainstalowałem. Myślisz, że jest konflikt? Mam Private Firewalla, Zemane Anti-Logger i Sandboxie.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
W historii powinieneś mieć jakąś informację.
Odpowiedz
Ale skoro Update działa, skan działa, to jest chyba wszystko ok?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
W zasadzie tak. Tak jak mówiłem wcześniej, ten błąd może wskazywać na konflikt z innym oprogramowaniem i jeżeli poszperałbyś w historii, to znaleźlibyśmy przyczynę.
Odpowiedz
Pewnie we wrześniu.
Odpowiedz
Jest możliwość dostosowania instalacji aby nie instalowało mi Norton Toolbarów na każdej przeglądarce i Gadgetów Windows?
Odpowiedz
dawletiarow napisał(a):Jest możliwość dostosowania instalacji aby nie instalowało mi Norton Toolbarów na każdej przeglądarce i Gadgetów Windows?

Nie. Ale możesz bez problemu usunąć gadżet i toolbary, jeżeli uważasz, że są Ci zbędne.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Mógłby ktoś sprawdzić, czy działa mu poprawnie Google+ ?
U mnie w NIS 2013 beta nie ładuje czata, a po wybraniu okna z dodawaniem nowego wpisu jest "Oczekiwanie" no i tak sobie stoi...
Po wyłączeniu dodatku od Nortona nagle łup-bum-tralala i działa.

Poza tym wrażenia: lżejszy niż 2012 Smile

Dodano: 06 sie 2012, 11:35

Sprawdziłem no i to definitywnie wina dodatku od Nortona.
Z ciężkim bólem wróciłem do wersji stabilnej 2012 no i czekam na premierę nowej bety / stabilnej 2013 Smile
Odpowiedz
Panowie, czy w wersji beta działają klucze od stabilnej wersji?
Odpowiedz
Nie działają.

Sent from my 7 Mozart T8698 using Board Express
Odpowiedz
Trzeba czekać aż wyjdzie stabilna, ale jak się kończy beta to można znowu aktywować aby mieć nowy klucz (z poziomu programu, jak w poprzednich betach).
Odpowiedz
Do wszyskich co myślą że premiera we wrzesniu tym razem producent postanowił wydać w pażdzierniku ale polska PREMIERA W PAŻDZIERNIKU Norton 2013
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie.
Zazwyczaj gdy otwieram główne okno NIS i widzę, że ostatnio LiveUpdate uruchomił się przykładowo minutę temu, to gdy sprawdzę manualnie czy są jakieś aktualizacje to zawsze mi je pobierze i zainstaluje. W opcjach nie widzę aby gdzieś się ustawiało częstotliwość sprawdzania aktualizacji. Raczej na pewno nie jest tak, że co 2-4 minuty Symantec bazę aktualizuje ;-)
Odpowiedz
Cytat: Oprócz aktualizacji definicji pobieranych przez automatyczną usługę LiveUpdate, program Norton Internet Security pobiera najnowsze definicje wirusów przy użyciu technologii transmisji strumieniowej. Są to tak zwane szybkie aktualizacje. Szybkie aktualizacje mają mniejsze rozmiary oraz są szybsze i chronią komputer przed najnowszymi zagrożeniami w Internecie.
Funkcja Szybkie aktualizacje sprawdza dostępność aktualizacji definicji co pięć minuti pobiera strumieniowe definicje wirusów. Funkcja Szybkie aktualizacje zapewnia aktualizacje między pełnymi aktualizacjami, które usługa LiveUpdate pobiera automatycznie co kilka godzin. Chronią one przed szybko zmieniającymi się zagrożeniami bezpieczeństwa bez obniżania ochrony komputera. Funkcja Szybkie aktualizacje powinna być zawsze włączona, aby umożliwić pobieranie najnowszych aktualizacji.
Odpowiedz
Norton 360 6.3.0.14

Cytat: Norton 360 6.3 contains the following fixes:


- Added full Windows 8 compatibility

- Performance enhancements for Internet Explorer 10

- Fixed a Symantec Service Framework error that may have occurred when changing firewall rules (forum thread)

- Fixed an issue where scanning large external hard drives showed only "1 file scanned"

- Fixed an issue where Identity Safe Cards fills the same locations for Country & County fields

This patch also contains fixes from the previous patch. Some of those changes included:


- Corrected the Google Chrome-specific issue where Norton Toolbar does not load when Google Instant is ON (link)
- Corrected the issue where customer is logged out of IDS despite setting a log out time of 15 mins (link)
- Better handling of login sites where username / password span multiple inputs
- Corrected an issue where the Password field was getting saved with "Password" string instead of customer input
- Corrected the issue where All logins listed in toolbar didn’t get refreshed unless the open browser session was restarted
- Corrected the issue where it was unable to change Identity Safe password
- Long passwords are accepted in recent Online Vault UI (link)
- Corrected the issue where customers remain logged into Norton Account even though they had unchecked Remember Password option from Create New Norton Account UI
- Corrected the issue where customers were not prompted to fill the card details using the saved data in IDsafe in My Account page (link)
- Corrected the issue where customer’s login got filled in the Edit Phone Numbers page in capitalone.com
- Corrected the issue where Last Submitted Login got autofilled when trying to overwrite the filled login (link)
- Corrected the issue where Update Password infobar does not appear when password is attempted to change for a saved login



Download

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wersja NoDefs

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
A reszta programów też dostała aktualizację ?
Odpowiedz
Tak wszystkie z tym że polskich wersji instalatorów jeszcze nie ma
Odpowiedz
Ok , aktualizacja poszła po LiveUpdate.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości