Norton Security
Jak przez zewnętrzny program RevoUninstaller można wogóle próbować odinstalowywać programy antywirusowe ? Facepalm
| Webroot SecureAnywhere | Zemana AntiLogger PRO| Bitdefender Traffic Light add-on |
Odpowiedz
Norton Removal Tool jest jakiś dziwny - po odpaleniu czeka się nawet pół godziny, w trakcie których on totalnie nic nie robi...
Odpowiedz
lukasamd napisał(a):Norton Removal Tool jest jakiś dziwny - po odpaleniu czeka się nawet pół godziny, w trakcie których on totalnie nic nie robi...
Czasem się tak zdarza w przypadku narzędzi do odinstalowania av. Miałem już takie przypadki z kilkoma różnymi softami.W większości pomaga zamknięcie procesów av ( narzędzie do końca nie zamknęło), po tym zabiegu proces odinstalowania jest kontynuowany .
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Ja tak miałem już po deinstalacji Nortona i ponownym uruchomienieniukompa. W tym czasie nie było żadnego av, wiec nic nie mogło go blokować.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus
Odpowiedz
Ostatnio pisałem w temacie o wersji 2013 że program zdycha i sam na nowo startuje.
Niestety, wersja 2012 ma tak samo u mnie - zarówno IS jak i N360... puściłem skana reputacji, poszedł ok, a następnie zostawiłem okienko otwarte.
Odszedłem od kompa na jakieś 10 minut, po powrocie Norton niby działa, ale okienka nie było, procesy zerowe obciążenie...
Coś jest nie tak po tych ostatnich update, bo u mnie w zasadzie nic się nie zmieniało, a programy od Nortona zaczęły tak wariować.
Odpowiedz
Bez jaj... czysty system, a NIS nadal robi dokładnie to samo.
Czy ktoś mógłby sprawdzić i ewentualnie potwierdzić takie dziwne zachowanie?
Odpowiedz
Znajomej Norton Av działa, nie ma też problemu z testowanym w starciu z ZoneAlarmem NiSem.
Odpowiedz
lukasamd napisał(a):Bez jaj... czysty system, a NIS nadal robi dokładnie to samo.
Czy ktoś mógłby sprawdzić i ewentualnie potwierdzić takie dziwne zachowanie?


To dziwne zachowanie, u mnie nie ma takich objawów, w pracy też mam NIS i XP i zero problemu.No ale coś jest jednak na rzeczy bo jak masz czysty system , to faktycznie dziwna sprawa.
Pozostaje Ci zgłosić problem na forum SYmantec-a.
Odpowiedz
Zajrzałem na forum Nortona i znalazłem przyczynę, nie tylko u mnie się wysypywało.
Błąd powodował klient/serwer repozytoriów SVN którego używam - TortoiseSVN.
Powodował on wysypywanie się procesów Nortona. Pomogła instalacja nowszej wersji.

Ale ale... skoro taki normalny program może wysypać Nortona... to czy nie może go wysypać wirus?
Co prawda Norton sam startował co jakiś czas, ale wygląda to dla mnie nieco dziwnie.
Odpowiedz
Ransom go sprawnie blokuje.
Odpowiedz
Rozmawiałem z pracownikami działu technicznego Symanteca. NIS 2013 będzie we wrześniu.
Odpowiedz
No to fajnie, ja jadę na ostatniej becie i problemów na razie nie było .
Odpowiedz
ma coś nowego?
Odpowiedz
Jeżeli już, to pod maską. Oprócz medernuiowego interfejsu to zmian nie widać.
Odpowiedz
A różnice w wykrywalności? Mam wrażenie, że Symantec (ale nie tylko on) nie ma pomysłów na rozwój
Odpowiedz
zbir napisał(a):A różnice w wykrywalności? Mam wrażenie, że Symantec (ale nie tylko on) nie ma pomysłów na rozwój

Mogliby dodać piaskownicę, albo coś do ochrony bankowości internetowej.
...
Odpowiedz
Dzisiaj znalazłem takie zdanie na angielskiej stronie Symanteca:
"Save $30 on our Top Protection Includes free 2013 update "
Nie znam za bardzo angielskiego, ale wychodzi, że jak zapłacę, to za darmo zaktualizuję. Czyżby polityka Tuska?
Odpowiedz
rysiek napisał(a):Nie znam za bardzo angielskiego, ale wychodzi, że jak zapłacę, to za darmo zaktualizuję.

Tak.
rysiek napisał(a):Czyżby polityka Tuska?

Czyżby nieznajomość regulaminu? Na forum nie wolno prowadzić agitacji politycznej.
Odpowiedz
rysiek pisze:
Czyżby polityka Tuska?

Czujna i trafna reakcja na ten tekst
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Chodzi o to, że możesz kupić taniej o $30 wersję 2012, która posiada bezpłatny upgrade do wersji 2013.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości