Norton Security
qawe napisał(a):Zauważyłem, że KillSwitch i NAV 2013 nie lubią się. Comodo próbuje blokować interface Nortona, przez co korzystanie z NAV jest utrudnione.


Ale że jak?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Eugeniusz napisał(a):Możesz skontaktować się z pomocą techniczną Symanteca. Masz licencję, to produkt musi działać idealnieWink

Ta "licencja" to promo z jakiejś strony na 180 dni ;-)
morphiusz napisał(a):
qawe napisał(a):Zauważyłem, że KillSwitch i NAV 2013 nie lubią się. Comodo próbuje blokować interface Nortona, przez co korzystanie z NAV jest utrudnione.


Ale że jak?

Tak miga Norton co 0,5 sekundy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security
Odpowiedz
A ile wcześniej miałeś zainstalowanych programów antywirusowych ?
Odpowiedz
facecik napisał(a):A ile wcześniej miałeś zainstalowanych programów antywirusowych ?

Trochę tego będzie. Norton IS, avast, comodo, avg, panda cloud, chyba g data... Oczywiście nie wszystkie jednocześnie Wink
Norton Internet Security
Odpowiedz
qawe napisał(a):
facecik napisał(a):A ile wcześniej miałeś zainstalowanych programów antywirusowych ?

Trochę tego będzie. Norton IS, avast, comodo, avg, panda cloud, chyba g data... Oczywiście nie wszystkie jednocześnie Wink


To zrób format systemu, i dopiero wtedy wypowiadaj się na temat danego produktu.
Masz system po takich przejściach i chcesz żeby dobrze działał Ci program AV ?
Uzywam Nortona od 2 lat przeszło , i nigdy nie było żadnego problemu ,dlatego nie sądzę ,żeby Symantec wydał taki niedopracowany produkt.
Zrób porządek z systemem , problemy zapewne znikną.
Odpowiedz
System stoi nie ruszony od czasu zakupu laptopa (czyli od ponad 3 lat) ;-)
Norton Internet Security
Odpowiedz
qawe napisał(a):System stoi nie ruszony od czasu zakupu laptopa (czyli od ponad 3 lat) ;-)

To jak masz laptopa , to zapewne jest tam możliwość przywrócenia systemu do momentu pierwszego uruchominia.
Odpowiedz
facecik napisał(a):
qawe napisał(a):System stoi nie ruszony od czasu zakupu laptopa (czyli od ponad 3 lat) ;-)

To jak masz laptopa , to zapewne jest tam możliwość przywrócenia systemu do momentu pierwszego uruchominia.

Mogę przywrócić, ale nie chcę. Musiałbym układać wszystko na nowo. Robota na kilka tygodni...Wall
Norton Internet Security
Odpowiedz
No bez przesady , ale jak system działa 3 lata , to wyjdzie mu to na dobre, będzie działał sprawniej, no i NIS będzie działał prawidłowo.
Odpowiedz
Czy Norton AV ze 180 dniowej promocji na facebooku uaktualni się automatycznie do wersji 2013? I czy prawdą jest to co piszą na forum McAfee, czyli że tak naprawdę nic się w nowym wydaniu nie zmieniło tylko moduły cały czas będą aktualizowac?
Odpowiedz
McAlex napisał(a):Czy Norton AV ze 180 dniowej promocji na facebooku uaktualni się automatycznie do wersji 2013? I czy prawdą jest to co piszą na forum McAfee, czyli że tak naprawdę nic się w nowym wydaniu nie zmieniło tylko moduły cały czas będą aktualizowac?

NAV 2012 musiałem sam za zaktualizować do nowej wersji, bo przez LiveUpdate nie działało. Ale licencja na 180 dni jest dalej ważna ;-) Co do nowej wersji to NAV 2013 dostał toolbar, którego nie było, co do NIS''a to nie wiem.

Dodano: 12 wrz 2012, 19:02

Dziś dobiegł żywot NAV 2013. Został usunięty przez błędy skanerów. Pomimo usunięcia ręcznego zagrożeń, program nadal znajdował malware, więc dawał do kwarantanny nieistniejące pliki (WTF?). W rezultacie zyskałem, przy odinstalowaniu, aż 6,7 GB miejsca na dysku.
Norton Internet Security
Odpowiedz
Dziiiwi mnie to wszystko... przy beta-testach nie było takich problemów jakie teraz wychodzą przy rzekomo stabilnej.
Symantec dał ciała... fail na całej linii.
Odpowiedz
Po ostatniej aktualizacji już 2 razy przy wyłączaniu komputera pojawiła się informacja, że trwa kończenie programu ccSvcHst , a następnie, że program nie odpowiada i komputer się nie wyłącza. Jest na to rada?
Odpowiedz
Mi po formacie też się raz wysypał, coś kiepsko ze stabilnością, ale na ogół jest w porządku.
Odpowiedz
Coś jest w tej wersji faktycznie nie tak. U mnie dziś poinformował o znalezieniu błędów w programie Norton,aż się zaczerwienił tak się wnerwił Facepalm .
Uruchomiła się autonaprawa i niby udało się. Albo taki chwyt markietingowy ,że jakie to cwane,mądre i inteligentne narzędzie z tego Nortona albo poprostu szajs. Czytając Wasze komentarze :crazy:zastanawiam się nad zmianą strażnika. Może Pandę Cloud PRO?
ESET Smart Security
Odpowiedz
Pojawiła się już aplikacja Norton Studio w sklepie Windows 8.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
wygląd ok tylko szkoda że tyle błędów Itp. Ciekawe ile czasu zajmie im naprawienie tych błędów i dopracowanie.
Odpowiedz
Witam.Takiepytanie posiadamnorton is 2013.Czyda się w nimwłączyćfunkcjęobsługującąsieci3g,ponieważposiadam playoline 3m/siparokrotniezdarzyłosiężelapekniemógłsięwyłączyć. Licencjakończysięw grudniu.Zastanawiamsięteżnad innymi pakietami.Nortonnic niemuli jednak ostatnio wyskoczył błądsystemstatus1,systemstatus,niby teraz okjednakgdymiałemwersje2011i 2012takichproblemównie było.Skanowałemsystem -czysty.Można sobiejakośz tym poradzićczybędezmuszony zmienićpakiet.Korzystałemz pomocy technicznej,w tymzdalnej parokrotnie ,jednak terazmówiąze tej funkcji jużnie ma co innegopisze na wp.pl system vistasp2 .

Dodano: 16 wrz 2012, 11:14

Witajcie .Chybaprzyszłajakaśaktualizacja .Wydajemi siężeprogram trochęodżył,możedalicośprzezliveupdate.Chociażnie manowej wersji .Zauważyłemteżżekomputerchodzitrochęszybciejusuwa zagrożenia.System vistasp232bit
pio.informo.
Odpowiedz
Tym razem wysypała mi się wtyczka Nortona w Google Chrome.Sad
Odpowiedz
PascalHP napisał(a):Tym razem wysypała mi się wtyczka Nortona w Google Chrome.Sad

Witaj w klubie
Norton Internet Security
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości