Norton Security
No to się chyba pospieszyli z wydaniem tej wersji.
Odpowiedz
Już się przyzwyczaiłem...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ponadto, interfejs czasem nie chce reagować, gdy chcę wywołać np. okno historii...Wall
Odpowiedz
U mnie nie ma żadnych problemów z nowym NIS , ale używam Win7 .
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Sobie mogę klikać i klikać...
Odpowiedz
Po kolei :
!.Ikonka Nortona z czerwonym krzyżykiem na pasku zadań,system nie widzi nic nadzwyczajnego faktycznie w podglądzie jest proces Nortona tyle że wykorzystanie procesorai pamięci po równo czyli 0.
Po kliknięciu ikonki wszystko wraca do normy.
2.Przy próbie sprawdzenia reputacji plików Norton informuje o braku internetu!
3.Przed chwilą informował o awarii po czym sam się naprawił?
System W7 przywrócony z kopi zapasowej do nowości wgrane tylko update systemu,a miałem NIS 2012 i chodził idealnie...
Odpowiedz
Nadal mam problem z ccSvcHst przy zamykaniu komputera. Niestety, na drugim komputerze jest jeszcze gorzej - ccSvcHstprzez większą część czasu zajmuje 100% CPU i komputer prawie wisi. Poza tym takie strony, jak Euroagd, Komputronik otwierają się przez kilka minut przy zajętości procesora 100%. Do czerwca, przez 2 lata miałem Gdatę i żadnych problemów, żadnego spowolnienia komputera. Będę zmuszony chyba zrezygnować z tego "superprogramu", bo już nie mam nerw do tego zamulacza!
Odpowiedz
Witam .Kliknij wustawieniaiznajdźnagłówekaktualizacja,zmień z10minutna minute.Powinnopomóc
pio.informo.
Odpowiedz
U mnie NIS 2013 na Win7 śmiga aż miło - bardzo lekki, żadnych spowolnień, żadnego mulenia....
Sprawdziłem też na Xp-ku - po kliku godzinach, jest jak powinno być i nic niepokojącego się nie dzieje....
Odpowiedz
U mnie nis2013naWin Vistasprawiawielkieproblemy,komp teżniechce zakończyć pracybodajżetakiezjawisko występujępo4raziekorzystania z kompa.Byćmożejest to powódposiadania przezemnie sieci3g,byćmoże trzebazmienić czasopóźnieniainstalacji .Jeżelidalejtak machodzićto zmienięna Pandę - wersja na lapa .

Dodano: 19 wrz 2012, 11:05

Problemy nisamogłybyć podyktowane częstymiawariami adobeflasha .Poaktualizacji chodzipłynniej .
pio.informo.
Odpowiedz
U mnie na Win Vista NIS 2013 chodzi bez żadnych problemów.
Odpowiedz
Ja mam go na 2 innych komputerach w domu i zero problemów.
Zaktualizowany z 2012, zaktualizowany... no i nic, nie wysypuje się, nie wysypuje się wtyczka do Chrome, działa ok. Rodzinka się nie skarży Smile
Odpowiedz
rzeczywiście nis 2013 jest pełen błędów, mi wysypał się już dwa razy (windows 8 x64), po wejściu w opcje po prostu się wyłączył i zniknął z traya...
na razie pożegnałem się z tym pakietemSad
Emsisoft
Odpowiedz
To jest norma u 2013, wysypuje się jak głupi (używałem go również na Windows 8 x64)
Odpowiedz
Nie wiem od czego to zależy, ale mam NIS 2013 na 3 kompach, różne systemy i konfigurtacje , zero problemów.
Odpowiedz
Z tego co można zorientować się na forum Nortona problem tkwi w jakiś aktualizacji NET Framework.
Odpowiedz
bladel napisał(a):rzeczywiście nis 2013 jest pełen błędów, mi wysypał się już dwa razy (windows 8 x64), po wejściu w opcje po prostu się wyłączył i zniknął z traya...
na razie pożegnałem się z tym pakietem Sad

U mnie 2 razy na Windows XP, pożegnałem się z nim na zawsze, 3 lata na Gdacie i zero błędów.
jan13 napisał(a):Z tego co można zorientować się na forum Nortona problem tkwi w jakiś aktualizacji NET Framework.

Nieprawda, nie miałem żadnych bibliotek NetFramework i były błędy, wgrałem NetFramework najnowsze i błędy pozostały.
Odpowiedz
Śmiga jak ta lala. Lol
MKS_VIR

Odpowiedz
Kto ma procesor AMD może poczytać:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

P>S>Rysiek jeśli problem związkowy u ciebie nie występuje to nie znaczy że go niema tylko że u ciebie go niema.
Odpowiedz
Witam.U mniekolejnyrazsięwysypał ,chyba kupięais lub avg is
pio.informo.
Odpowiedz
jan13 napisał(a):Kto ma procesor AMD może poczytać:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

P>S>Rysiek jeśli problem związkowy u ciebie nie występuje to nie znaczy że go niema tylko że u ciebie go niema.

U mnie może związkowy problem nie występuje, ale wygląda dokładnie tak, jak związkowy. Procesor mam Pentium4.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości