Norton Security
slawsi5: Ty nie rozumiesz. Nie ma żadnego problemu, a jeśli jest to nie jest związany z ta konkretnie promocją, ale z działalnością Symanteca w ogóle. Symantec w tej promocji nie zrobił niczego, czego nie robiłby standardowo. Standardowo ma odnawialność licencji włączoną. Nie pisz więc "jest kruczek na tę promocję", bo to nie jest prawda! PO drugie - tak w Symantecu jak i w McAfee masz 30 dni po "ściągnięciu" z karty należności na wycofanie tego. W obu firmach dzieje się to bez problemu - trzykrotnie z tego korzystałem - dwa razy w Symantecu i raz w McAffe.
A umowy trzeba czytać.
Odpowiedz
To nie jest nawet kwestia czytania umowy - przy wyborze płatności przy karcie płatniczej jest napisane:

Cytat: Usługa automatycznego odnawiania
Dzisiejszy zakup obejmuje rejestrację w usłudze automatycznego odnawiania produktów Norton, która umożliwia wygodne zarządzanie subskrypcjami produktów i najważniejszymi funkcjami ochrony. Rejestrując się w usłudze automatycznego odnawiania produktów Norton, użytkownik upoważnia firmę Symantec do automatycznego obciążania jego karty kredytowej lub debetowej kwotą obowiązującej opłaty za odnowienie subskrypcji (z uwzględnieniem odpowiednich podatków) przed jej wygaśnięciem bez podejmowania przez niego dodatkowych czynności. Użytkownik może w dowolnym momencie zrezygnować z korzystania z usługi automatycznego odnawiania produktów marki Norton z jakiegokolwiek powodu, w tym z powodu podjęcia decyzji o zakończeniu użytkowania produktu lub usługi marki Norton. W tym celu należy zalogować się na swoim koncie Norton Account w witrynie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i wyłączyć funkcję automatycznego odnawiania lub skontaktować się z pracownikami obsługi klienta produktów marki Norton. Więcej informacji na temat usługi automatycznego odnawiania produktów marki Norton oraz sposobu



Dodano: 27 lis 2012, 13:21

Nikt nikogo nie chce naciągnąć.
Odpowiedz
Tomasz napisał(a):Nikt nikogo nie chce naciągnąć.

Dokładnie. To była pierwsza informacja jaka rzuciła mi się w oczy.
Odpowiedz
Ja to rozumiem ale nie każdy ma spostrzegawcze oko i wielu nie ma pojęcia co ich czeka za rok! Tym bardziej że zakupili klucz za 20złGrin
I jest to tak jakbylekkie naciąganie klientów, które dzięki tak niskiej cenie przyniesie im dużo nie świadomych użytkowników. Takie promocję nie powinny mieć opcji automatycznego wznawiania... Tyle z mojej strony, bo nie ma co więcej o tym pisaćWink
Odpowiedz
slawsi5 napisał(a):Ja to rozumiem ale nie każdy ma spostrzegawcze oko i wielu nie ma pojęcia co ich czeka za rok!


No okej, ale ta informacja nie jest jakoś specjalnie ukrywana + napisana jest taką samą czcionką jak cała reszta informacji zawartych na stronie transakcyjnej. Tyle ode mnie Smile
Odpowiedz
Licencja w NIS leci od momentu wrzucenia klucza do programu?Wink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Tak, rozmawiałem dziś z przedstawicielem pomocy technicznej, bo chciałem się dowiedzieć m.in. tego, o co pytasz. Nowy klucz (nie odnowienie) można aktywować w dowolnym momencie i czas subskrypcji biegnie od momentu pierwszej aktywacji.
Odpowiedz
Całkowity koszt zakupu to 23 zł. Coś powolnie chodzi proces składania zamówienia. Na ostatnim kroku, żółte kółeczko coś długo się kręci (już 5 minut)...

*Edit
Poszło za drugim razem
Norton Internet Security
Odpowiedz
Szkoda, że nie można kupić przez PayPal Sad
Odpowiedz
Nie wiem czy to ma jakieś większe znaczenie, ale kiedy uruchomiłem ręcznie LiveUpdate pojawiła się jakaś poprawka , która zresetowała program.
Odpowiedz
No tak to teraz w wersji 2013 wygląda, że domyślnie małe poprawki nie wymagają restartu komputera, ale duże nadal wymagają.
Odpowiedz
Użytkownicy NISa , Idea

czy sejf haseł działa Wam na stronach banków posiadających hasła maskowane? O ile bez problemu wszystko ładnie funkcjonuje na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

o tyle na sync.pl i getinonline.pl nic się nie dzieje.
Odpowiedz
Cześć mam pytanie czy ma ktoś jaką informacje odnośnie Norton Internet Security 2014 beta co w niej będzie jakie nowości.
Odpowiedz
Codziennie rozmawiam z symantec na czacie i pytam o Norton Internet Security 2014 beta i powiedzieli że już pracują nad nim. A jeśli chodzi o nowości to interfejs sie tylko troche zmieni. i prawdopodobnie będzie na przełomie marca/kwietnia 2013
Odpowiedz
paradise2009 napisał(a):Cześć mam pytanie czy ma ktoś jaką informacje odnośnie Norton Internet Security 2014 beta co w niej będzie jakie nowości.

Człowieku... Jest początek stycznia. Naprawdę myślisz, że cokolwiek wiadomo o nowych wersjach jakichkolwiek programów?... I pisz po polsku, bo nie da się czytać Twoich postów.
Odpowiedz
paradise2009 napisał(a):Codziennie rozmawiam z symantec na czacie i pytam o Norton Internet Security 2014 beta i powiedzieli że już pracują nad nim. A jeśli chodzi o nowości to interfejs sie tylko troche zmieni. i prawdopodobnie będzie na przełomie marca/kwietnia 2013


ŚwietnieBeer A nie męczy ich to, że rozmawiasz z nimi codziennie?
Odpowiedz
Chłop po prostu nabija posty<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
paradise2009 , w innym wątku piszesz, że codziennie rozmawiasz z Symantec, więc myślałem, że to Ty przyniesiesz nam jakieś rewelacje a tu taki klops Cool
Odpowiedz
Cześć jak będziecie mieć informacje o Norton Internet Security 2014 beta. To bardzo prosze napiszcie tu na forum


Dodano: 14 sty 2013, 2:27

Jak myślisz zord czy będzie Ochrona Sonar 6 i czy będzie Norton 2014 beta gruntownie przebudowany jakie będą nowości?
Odpowiedz
Błagam, zróbcie coś z tym gościem...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości