Norton Security
Mikołaj to kiedy będzie ta Beta na rok 2014 wersji rodziny Nortona AV/IS/360
Odpowiedz
Witaj paradise2016,

Jak tylko dostanę zwrotną odpowiedź od zespołu, dam Tobie znaćSmile

Pozdrawiam

Mikołaj
Odpowiedz
Mikołaj i mam prośbe czy mógłbyś wstawić zdjęcia od razu jak się pojawi Beta na rok 2014 wersji rodziny Nortona AV/IS/360.?
Odpowiedz
Na razie jedyna nowość potwierdzona, jest taka, że numeracja wydań została zmieniona. Zamast rocznika np. 2014 będzie numer 21 wzwyż we wszystkich produktach zabezpieczeń. Dalej czekam na odpowiedź odnośnie bety.

EDIT:
Wersja beta, ma się pojawić w połowie maja.

Pozdrawiam

Mikołaj
Odpowiedz
Witajcie , mam pytaniebo zastanawiam się czy właśnie nie nabyć licencji na Nortona IS , ale zanim nabędę bo się waham między trzema pakietami , obecnie mam jeszcze licencję kończącą się na Arcaviri myślę co wybraćczy Norton IS , czy przedłużyć arcavira czy może kasperski? Z testów które tu przeczytałem odnośnie mojego aktualnego antywirusa wywnioskowałem że to kiepski wybór , ale chciałbym uzyskać waszą opinię. Czy może jednak wybrać Nortona?

Odpowiedz
Witaj Havezek,

Napisz proszę odpowiedni temat w dziale "Dobór zestawu", a na pewno pomożemy.

Pozdrawiam

Mikołaj
Odpowiedz
Witam,
Czy przy zakupie licencji Norton AV 2013 klucz będzie działał na przyszłej wersji produktu gdy ta zostanie udostępniona?
Odpowiedz
Tak , będzie działał.
Odpowiedz
Dostałem odpowiedż od symanteca że produkty na rok 2014 będą zwolnione pod koniec sierpnia, tego roku narazie tylko tyle


Dodano: 21 maja 2013, 12:39

Chodzi mi o premiere
Odpowiedz
Witaj,

Wyprzedziłeś mnieGrin Jest to spowodowane tym, że numer rocznika został usunięte z numeru wersji, tak więc nowe wydania, nie muszą być zwalniane w określonym przedziale czasowym, jak to było do tej pory.

Pozdrawiam

Mikołaj
Odpowiedz
Pojawiła się aktualizacja produktów Nortona 20.4.0.40. Patch został wysłany na razie do testerów, w najbliższym czasie zostanie zwolniony dla wszystkich użytkowników. Dużo zmian, o to lista:
- Naprawiono problem kompatybilności z Malwarebytes.
- Naprawiono błąd, gdzie ikony bezpieczeństwa stron w wyszukiwarkach nie wyświetlały się.(Można teraz włączyć z powrotem dynamiczne wyszukiwanie w przeglądarce Google Chrome)
- Naprawiono błąd, gdzie Zapobieganie przed włamaniami pokazywało ikonkę, przy otwartym Norton AntiSpam z programie Outlook.
- Norton Safe Web został usunięty z głównej strony produktu "Main Gui" (Safe Web pozostanie jako część przeglądarki).
- Naprawiono widoczność przycisków w trybie wysokiego kontrastu.
- Naprawiono błąd, nieaktywnego pasku postępu skanowania.

Pozdrawiam

Mikołaj
Odpowiedz
Dostepna jest juz nowa wersja 20.4.0.40 przez Live Update.
Norton Internet Security 2015

Intel Core i5 4690k @ 4.4 GHz
MSI GTX 970
4x4 GB RAM G.Skill 2400 MHz Cl10
Asrock Z97 Extreme4
XFX Pro Series Core 550W
Fractal Design Arc Midi R2
Crucial MX100 256 GB
Windows 10 Pro
Odpowiedz
Firma udostępniła testowe wersje beta oprogramowania Norton AntiVirus 21 i Norton Internet Security 21 oraz Norton 360 21.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Cytat: Welcome to the Norton 360 / Norton Internet Security / Norton AntiVirus 21.0 Public Beta!


We’re really excited about this year’s version of Norton 360, Norton Internet Security, and Norton AntiVirus. You can access the beta builds by going to the Norton Beta Center.


After you complete registration, you will be emailed a 14-day Beta Subscription Activation Key to assist you in testing. If you do not receive the email, please check your spam folder or try an alternate email address. Once the Beta Subscription expires, please check back here for the latest build. You will then be able to download the new build, and receive a new 14-Day Beta Subscription Activation Key. Be sure to use your subscription keys until they expire before using any new keys that you are assigned, so that you can get the most use out of your beta subscriptions.


During the Public Beta period, you may be asked to create a new Norton Account. We will be using a Norton Account server designed specifically for Public Beta license keys. Because it is a different server, your Public Beta keys will not be stored with your Purchased Subscription keys, and your Retail Keys will not be available in the Public Beta version of Norton Account.


Please remember that the Public Beta builds are Pre-Release Beta builds. Please do not install these products on Production Systems. While we do not anticipate critical failures, Pre-Release Beta Builds MAY malfunction. If you do install on a computer with sensitive information, be sure to make a complete backup of all your important files to prevent the possibility of data-loss. It is highly recommended that you perform a full backup of your computer before installing beta products and that you revert to this backup before installing new builds.



Please give us your feedback on the Norton 21.0 products! Post your issues, suggestions, questions, or anything related to the Norton 21.0 products on the Norton Public Beta Forums. We want this product to be the best quality product when we release. Please let us know how we can improve the software!


Please check back on the forums regularly for Beta Build updates, messages from Symantec, and Norton 21.0 discussions with other users like you.



We will have a post available shortly to explain the new features and changes in the Norton 21.0 products.



Be sure to follow us on our Norton Public Beta Twitter account to get updates when new builds are posted, and other updates related to Norton Public Betas.
Cheers,
Tim Lopez
Norton Forums Administrator
Symantec Corporation


Strona programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Forum:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie:
Norton Internet Security

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton AntiVirus

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton 360

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Niestety Norton po raz kolejny zaprezentował nieco zmieniony program beż żadnych oczekiwanych nowości.
Odpowiedz
Nawet interfejs nie przeszedł głębszych modyfikacji.Po prostu chyba nie będzie rewolucji w pakietach dla przeciętnego użytkownika , bo i po co.
Odpowiedz
Czy jest może ochrona sonar 5
Odpowiedz
Zmian nie widać... dobrze że przynajmniej nie chcą dodatkowej opłaty za aktualizację, bo to już byłoby śmieszne.
Pakiet jako taki jest ok, ale stoi w miejscu.
Odpowiedz
Jeśli macie jakieś sugestie, propozycje usprawnień, wyłapane błędy. Piszcie do mnie. Przekaże je deweloperom.

Mikołaj
Odpowiedz
Rezygnacja z dodatków NIP w przeglądarkach , orazobsługa wszystkich przeglądarek.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
bardok206 napisał(a):Rezygnacja z dodatków NIP w przeglądarkach , orazobsługa wszystkich przeglądarek.

+1
Odpowiedz
bardok206 napisał(a):Rezygnacja z dodatków NIP w przeglądarkach , orazobsługa wszystkich przeglądarek.


dokładnie ;x
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości