Norton Security
Usunąłem jakiś dodatek, nie pamiętam jaki, coś związane z NCO - i problem zniknął.
Odpowiedz
Czy wam tez wygasla dzisiaj darmowa 180 dniowa licencja? Moja miala jeszcze sporo ponad 100 dni waznosci.
Odpowiedz
Nie ja mam jeszcze 166 dni. Grin
Odpowiedz
Ja na jednym kompie mam dalej okres testowy 159 dni i wszystko jest okej, zaloguj się może na Acc Norton i spr co z tą licencją Smile
Odpowiedz
A wiadomo kiedy Norton Internet Security 2013 wersji 21 będzie dostępny ?. Grin
Odpowiedz
Najprawdopodobniej nigdy, bo wersja 21 to będzie Norton Internet Security 2014. Na razie trwają beta testy, a żadnych istotnych zmian nie będzie.
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
Patrick Bateman napisał(a):Najprawdopodobniej nigdy, bo wersja 21 to będzie Norton Internet Security 2014. Na razie trwają beta testy, a żadnych istotnych zmian nie będzie.


We wrześniu będzie, tak gdzieś czytałem Smile

Oczywiście chodzi mi o wersje 21 czyli 2014 Grin
Odpowiedz
Pewnie w połowie września ciekawe czy będzie promocja tak jak w NIS 2013.. :dPodobno ochrona SNOAR to pic na wodę takie opnie czytałem w necie prawda to jakie jest wasze zdanie. ? Smile
Odpowiedz
Promocja pewnie będzie, przy zakupie nowego sprzętu itp. często da się też upolować w MediaM i Saturnie w okazyjnej cenie.
Czy ja wiem czy pic.. wq mnie raczej nie Smile
Odpowiedz
RIO napisał(a):Pewnie w połowie września ciekawe czy będzie promocja tak jak w NIS 2013.. :d Podobno ochrona SNOAR to pic na wodę takie opnie czytałem w necie prawda to jakie jest wasze zdanie. ? Smile


Norton wszystko co nowe "trzyma" w SONARZE.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Czyli beż ochrony Sonar to ten pakiet nie istnieje . Grin Ciekawe jak sobie radzi z wirusami z pendriva jest taki test gdzieś . ?
Odpowiedz
Testu Ci nie dam, ale jak ja podłączam pena po przyjściu z pracy to go ładnie czyści Wink ogólnie pakiet w codziennym użytkowaniu radzi sobie bardzo dobrze.
Odpowiedz
RIO napisał(a):Czyli beż ochrony Sonar to ten pakiet nie istnieje . Grin Ciekawe jak sobie radzi z wirusami z pendriva jest taki test gdzieś . ?


Niestety, ale takiego testu chyba nie ma.
Odpowiedz
Spoko tylko chciałem wiedzieć .Pakiet warty każdych kasy i nie muli zobaczymy jak wypadnie NIS 2014 i jaki będą zmiany.
Odpowiedz
Warto wspomnieć czym jest Sonar. Pełna nazwa to Symantec Online Network for Advanced Response. Opiera się na technologi cloud, i potrzebuje dostępu do internetu. Wykrywa zagrożenia, do których nie wydano jeszcze "szczepionek"Potocznie nazywamy go HIPS''emSmile
Odpowiedz
Jest jeden minus już było pisane na forum że jak wyłączę ochronę antywirusową to cała ochrona pada łącznie zSonar .
Odpowiedz
RIO napisał(a):Jest jeden minus już było pisane na forum że jak wyłączę ochronę antywirusową to cała ochrona pada łącznie z Sonar .


Przecież możesz wyłączyć poszczególne moduły.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie prawda wyłączenie ochrony antywirusowej wyłącza też Ochrone SONAR itp. Jak na obrazku wyżej . Grin
Odpowiedz
Dziś zaktualizował mi się przez LiveUpdate do wersji 21.0.0.100.
Odpowiedz
Ale o jakiej wersji mówisz , bo ta co podałeś to nadal beta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości