Norton Security
Tak ustawiłem. Nie wiem czy to miało znaczenie i czy to właśnie było powodem, ale kiedy zalogowałem się na konto NIS i po restarcie systemu, ikona już się od tego czasu pojawiała.
Odpowiedz
To jest coś nie tak, ikona powinna być.
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
Aktualnie używam darmowego 360 Internet Security, ale zastanawiam się nad Norton IS. Warto go zakupić dla samej wykrywalności? Chodzi o to, że nie potrzebuję takich rzeczy jak "Sejf tożsamości", jakieś toolbary do przeglądarek, kontroli rodzicielskiej. Jestem dobrze zaznajomiony z WoTem i nie potrzeba mi jakiś cudów od Nortona w przeglądarce. Raczej chodzi mi o samą wykrywalność i moduł firewall. Czy dla tych dwóch czynników warto zapłacić za antywirusa, czy może wykrywalność stoi na podobnym poziomie, co w darmówkach?
Odpowiedz
Wykrywalność obu jest praktycznie na tym samym poziomie, takze nie warto. No i w kwestii lekkosci 360 IS wgrywa.
Odpowiedz
W kwestii lekkości na pewno nie wygrywa , ale to pominę, za to pozostaje niewyjaśniona kwestia prywatności pakietu z dalekiego wschodu.
Odpowiedz
A jeśli porównać go do Avasta, AVG, czy Pandy Cloud?
Odpowiedz
W kwestii lekkości? Norton jest bardzo lekki i nie przycina czasami jak Avast na słabszych komputerach.
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
Nie chodzi mi o lekkość, tylko o skuteczność. Jak się ma skuteczność Nortona w stosunku do darmowych: Avast, AVG, Panda Cloud? Patrząc na ostatni test AV Comparatives nie jestem taki pewien, czy aby na pewno opłaca się płacić za AV.
Odpowiedz
Jak ci zależy na skuteczności to zainwestuj w Bitdefendera , Kasperskiego lub ESET NOD32 Smile
Odpowiedz
tachion napisał(a):Jak ci zależy na skuteczności to zainwestuj w Bitdefendera , Kasperskiego lub ESET NOD32 Smile

Jest jeszcze Emsi... Cool
Odpowiedz
No też nie jest zły Smile
Odpowiedz
tachion napisał(a):Jak ci zależy na skuteczności to zainwestuj w Bitdefendera , Kasperskiego lub ESET NOD32 Smile

Nie widzę wyższości wymienionych programów nad Nortonem, no chyba ,że w detekcji , ale nie w ochronie real time.
Do tego jest o wiele lżejszy od każdego z nich, wybór oczywisty jak dla mnie, no chyba że nie zależy Ci na obciążeniu systemu to tylko EMSI.
Odpowiedz
Ok jeśli coś ściągasz z sieci to nie ma biedy,mi bardziej chodzi o wykonywanie samych exeków,wstrzykiwaniu w procesy np.zaciemnionego dodatkowo kodu,wiem to z doświadczenia uwierz Smile
Odpowiedz
dzwonilem do symanteca polska i powiedzieli ze to ich wina z tym live update , mowili ze do 3 dni bedzie dzialacormalnie , minelo 4 tygodniei to samo :/
Odpowiedz
Witam mam pytanie jeśli ściagniety plik na pulpit nie rozpakowany został sklasyfikowany przez Nortona jako wirus i został przeniesiony do kwarantanny jak go całkowicie usunąć z kwarantanny Nortona ?
Odpowiedz
Hektor11 napisał(a):dzwonilem do symanteca polska i powiedzieli ze to ich wina z tym live update , mowili ze do 3 dni bedzie dzialacormalnie , minelo 4 tygodniei to samo :/


Nie widzę problemów z LiveUpdate

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dodano: 28 gru 2013, 13:07

jacabad napisał(a):Witam mam pytanie jeśli ściagniety plik na pulpit nie rozpakowany został sklasyfikowany przez Nortona jako wirus i został przeniesiony do kwarantanny jak go całkowicie usunąć z kwarantanny Nortona ?


Np. tak

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dodano: 28 gru 2013, 13:24

aa i dopiero teraz to zauważyłem napiszcie czy się tyczy to wersji 2014 czy 2013 Smile
Odpowiedz
@tachion , gdy idzie 3 czesc ,,przetworz aktualizacje,, topo chwili pisze na czerwono ,,nie mozna ukonczyc,, i klikam ,,wyswietl zestawienie,, i ,,uzyskaj pomoc techniczna,, i tamskanuje i wybijablad9820,208 ,aktualizowalem tez z pliku recznie , bez efektu, jakies rady?mam windiws 8 64 bit, a moze pobralem nis 32 bitowy i ti jest pies pogrzebany? pozdro,
Odpowiedz
Z helpa nortona wynikają dwa rozwiązania:
a) ręczne podgranie bazy
b) reinstalacja programu
Jeżeli to nie pomaga - skontaktuj się z producentem. Nic nie słyszałem o problemach z LiveUpdate przez okres 4 tygodni.
Odpowiedz
Zainstalowałem dziś NIS-a 2014 na lapku po formacie i po odpaleniu za każdym razem w zasobniku pokazują mi się dwie ikonki NIS-a.
Wie ktoś z was o co chodzi?
Używam tego programu na kilku komputerachod lat i nigdy tak nie miałem.
A i jeszcze zainstalowały mi się trzy poprawki z live update tak ma być?


Przeinstalowałem NIS-a i jest OK
Odpowiedz
Miałem okazję przyjrzeć się nieco bliżej ostatniej, stabilnej wersji i muszę przyznać, że miło mnie zaskoczyła Smile
Póki co nie mam żadnych "przygód" z NIS-em, ogólne wrażenia jak najbardziej pozytywne Smile
W konsekwencji NIS zostaje u mnie na dłużej, choć od dawna już nie zakładałem, że będę jeszcze kiedykolwiek go używał Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości