Norton Security
Eugeniusz napisał(a):
facecik napisał(a):Koleś niezniszczalny jest...
paradise2010 , czy ty się dobrze czujesz ?
A coś nie tak powiedział? Złamał regulamin?

Gienek, czy Ty od dzisiaj jesteś na forum ?
Poczytaj jego posty odkąd ma to konto, i sam wnioski wyciągnij....
Odpowiedz
Norton Security 2015 dostępny w wersji finalnej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Norton Security PL

TW

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESD

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Norton Security with Backup PL

TW

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESD

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Z cenami zdecydowanie powariowali.
Odpowiedz
Trzeba najpierw instalować ... 0.0-PL.exe a potem ... 110-PL.exe czy od razu ten drugi?
I jak z kluczem będzie pasował z NIS 2014?
Odpowiedz
W obu instalatorach jest to samo tylko różne dystrybucje TW i ESD w ESD nie ma zintegrowanych. Wiec bez różnicy który zainstalujesz.
Nie wiem tylko czy w ESD jest 15 czy 30 dni triala.
Odpowiedz
Bogdan napisał(a):I jak z kluczem będzie pasował z NIS 2014?

nie - nie działa :-( - dostępne są sprzeczne informacja na temat upgrade''u do 2015 i przypuszczam, że najbardziej prawdopodobna jest to, że upgrade będzie możliwy ale odpłatnie...
W sumie szkoda - bo wersja 2015 oferuje dużo wyższy poziom zabezpieczenia.
Odpowiedz
Czy ja wiem, czy taki dużo wyższy... zmienił się interfejs głównie.
Klucze z poprzednich edycji na 90% nie będą działać, bo Norton zmienił sposób dystrybucji. Jeden pakiet zamiast trzech osobnych no i licencja kupowana na 5 urządzeń od razu.
Odpowiedz
Czy już wiadoo kiedy będzie Polska premiera ?
Odpowiedz
25 Września 2014
Odpowiedz
Jak na razie pomoc symantec''a nie wie, czy będzie możliwe wykorzystanie klucza licencyjnego z wersji 2014 do nowej 2015. Na dzień dzisiejszy proponują zakupienie nowej licencji na NS 2015, a ilość dni która została do wykorzystania na licencji z NIS 2014 będzie dopisana do nowej.
Odpowiedz
Już można kupić licencje czy jeszcze nie ?
Odpowiedz
Nie będzie pasował klucza licencyjnego z wersji 2014 do nowej 2015. Z tego, co informuje producent będzie można przejść na nową wersje w okrojonym czasem licencji.Sprzedaż ruszy od 25 Września
Odpowiedz
pontonz napisał(a):Nie będzie pasował klucza licencyjnego z wersji 2014 do nowej 2015. Z tego, co informuje producent będzie można przejść na nową wersje w okrojonym czasem licencji.Sprzedaż ruszy od 25 Września

Nie można przejść - jest tylko sugestia, żeby kupić nowy produkt a pozostałe dni zostaną dopisane do nowej licencji.
Odpowiedz
Na forach zagranicznych piszą, że u nich jest możliwa wymiana posiadanych kluczy na nowe poprzez centrum obsługi klienta. Zobaczymy jak będzie u nas.
Odpowiedz
"szczał" w stopę jeśli nie uda się przejść, nie po to ostatnio kilka licencji NIS by teraz trwać przy starszej wersji :/
Odpowiedz
slavek12 napisał(a):Na forach zagranicznych piszą, że u nich jest możliwa wymiana posiadanych kluczy na nowe poprzez centrum obsługi klienta. Zobaczymy jak będzie u nas.
Nie wydaje mi się, żeby tak było.
Odpowiedz
Mendrzec napisał(a):
slavek12 napisał(a):Na forach zagranicznych piszą, że u nich jest możliwa wymiana posiadanych kluczy na nowe poprzez centrum obsługi klienta. Zobaczymy jak będzie u nas.
Nie wydaje mi się, żeby tak było.

no pewnie, że tak nie jest...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Pocieszające jest to, że nowa odsłona chyba jednak nie mieli już tak dyskiem. Waga dość piórkowa (ok. 10-12MB), bez większych szarpnięć CPU, ale czas zajęty już znacznie większy niż np. u Pandy. Po kilku godzinach pakiet wywarł na mnie dobre wrażenie, no ale kompatybilność dodatków do przeglądarek z Chromem (x64) leży i kwiczy...
Odpowiedz
Nie wiem jak to obecnie wygląda w Nortonie, ale kiedy chrome blokuje dodatki zewnętrzne, wielu producentów przerzuciło swoje twory po prostu do chrome web store. Inna sprawa, że w changelogu nowej wersji coś na ten temat było, bodajże rozwiązali ten problem.

Wysłano z telefonu
Odpowiedz
Jest już Polska premiera Norton Security cena 255 zł to jakaś masakra... Wiadomo już co z kluczem z 2014 ? Pisał już ktoś do supportu ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości