Norton Security
jab by ktoś chciał NAV 2010 ENG na 90 dni

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



NIS 2010

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Czy ten nowy NIS opóźnia ładowanie Windows? Bo 2009 potrafił tak przymulić, że Windows ładował się 15 minut. Dla kontrastu, Mandriva ładuje się w około 40 sekund.
Odpowiedz
mi na xpSP3 Nis 2009 ladnie hulal tez w okolicach 40 s sie system ladowal, tylko za skuteczny to on nie bylGrin
Odpowiedz
Nie radził sobie z wirusami w archiwach. Najlepsze jest to, że jak się usuwał to coś znalazł (heurystyką) i zeżarł. A że się usuwał to nigdy się nie dowiem co to.
Odpowiedz
Po wielu perturbacjach zainstalowałem NAV 2010, niestety kosztem GW. Razem programy nie chciały współpracować. Może ktoś z Was zna sposób aby zmusić GW do współpracy z NAV 2010?
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
Pablosss czy Norton opóźnia ładowanie Windows?
Odpowiedz
Pablosss napisał(a):Po wielu perturbacjach zainstalowałem NAV 2010, niestety kosztem GW. Razem programy nie chciały współpracować. Może ktoś z Was zna sposób aby zmusić GW do współpracy z NAV 2010?


Trzeba było zostawić GW a nie instalować NAV. Jak się gryzły to mogłeś wybrać innego AV. Ale wybór należy do Ciebie Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):Pablosss czy Norton opóźnia ładowanie Windows?


Nie zauważyłem tego.

zbyszek napisał(a):Trzeba było zostawić GW a nie instalować NAV. Jak się gryzły to mogłeś wybrać innego AV. Ale wybór należy do Ciebie Smile


Jestem w stałym kontakcie z yngve poprzez PM i sądzę że Jego wiedza pomoże mi uporać się z moim problemem co będzie skutkować możliwością zainstalowania GW i NAV jednocześnie Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
Jak się skończy licencja na Avirkę, to sobie zainstaluję nowego NAVa.
Odpowiedz
relkama nortona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Haha trochę zgapili od reklamy Kasperskyego, tam była krowa to tu jest kurczak Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
te niektóre niby reklamy antyvirów to nawet producenci o większości nie słyszeli
Odpowiedz
GrinGrinGrinGrin Hej ma ktoś z forumowiczów zainstalowanego nortona Av 2010?
Jeśli tak to prosił bym o podanie danych
-zużycie pamięci
-ilość procesów

mam klucz na rok i nieweim czy warto instalowaćGrinGrinGrinGrinGrin
Odpowiedz
Ja mam Smile

- ilość procesów = 2
- zużycie pamięci w chwili pisania postu = 13 MB ( szczytowe 90 ).
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
o kurcze to mało,mam klucz na rok i tak się zastanawiam czy nie zainstalować na lapku ojca,jeszcze jedno czy norton a można ustawć tak aby był bezobsługowy?
Odpowiedz
norton jest nawet za bardzo bezobsługowy Tongue
Odpowiedz
to dobrze w sam raz dla mojego ojca

Dzięki chłopaki za info,
Odpowiedz
Mam pytanie czy Norton po wykryciu wirusa od razu usuwa bez zgody uzytkownika czy jest mozliwosc podjecia decyzji po wykruciu malware?? Mowie o wersji 2010, w 2009 usuwalo automatycznie
Odpowiedz
Od razu usuwa. Jesli chodzi o archiwa Rar to jest taka mozliwosc by wybrac.
Odpowiedz
to kiczowato, wlasnie myslalem o instalacjiNortona zobaczyc co to za cudo na pare dni polukac , ale jak mi usunie wazne dane to bym sie wkurzyl, wiec odpada a szkodaSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości