Norton Security
Najłatwiej na moim blogu Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Tak jak myślałem - ani 1 szkodnik nie został zablokowany za pomocą Sonara Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
Pablosss napisał(a):Tak jak myślałem - ani 1 szkodnik nie został zablokowany za pomocą Sonara Grin


"Jeśli ktoś tu jest ślepy / zaślepiony to Ty gdyż wierzysz bezgranicznie w Sonary i ochrony proaktywne podczas gdy te moduły są jeszcze bardzo niedopracowane Smile"

Skąd miałeś taka pewnośćjak chwile temu pisałeś,że są niedopracowane a jak niedopracowane to nie można mieć pewności ,że nie przepuści, gubisz się mistrzuSmile
Tak czy siakAVira może skoczyć ochronie proaktywnej czy ochronie Hips Nortonowi i Kasperskyemu na pompkę, nie umywa się przy nichWink
Odpowiedz
LikwidatoR napisał(a):Tak czy siakAVira może skoczyć ochronie proaktywnej czy ochronie Hips Nortonowi i Kasperskyemu na pompkę, nie umywa się przy nichWink


No teraz to mnie rozbawiłeś do łez Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
W teście Eru nic Norton nie przepuścił a avira taaakk więc jak Norton ma być gorszy od aviry. Popatrz na inne testy z nortona to zobaczysz i popytaj zorda i elwisa powiedzą Ci jak ladnie norton sonarem reaguje, oni namietnie testująWink
Odpowiedz
Właśnie widzę jak pięknie reaguje - kilka prób i żadnej nie zablokował ( Sonarem ) Grin A jeśli mowa o Avirze to w tym teście, poza 1 przypadkiem nawet nie pozwoliła otworzyć linka z zainfekowanym plikiem.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
Najlepiej jak zainstalujesz Nortona ściągnij z 20 wirów zobaczysz,że wyłapie sonarem jakąś część malware , nie ma bata, aby nie zareagowała ani razu po otworzeniu malwaruSmile Jak mnie pamięć nie myli miałeś niedawno Nortona tylko nie wiem czy 2009 czy 2010Wink
Odpowiedz
Panowie, nie róbcie takich OT''ów. Przypominam, że temat dotyczy NIS''a i NAV 2010 i ograniczamy się do tego zakresu. Wszelkie dyskusje odbiegające od tematu będą kasowane. Jeśli chcecie dyskutować o różnych testach i je oceniać, porównywać róże programy zabezpieczające, to są już takie wątki na forum, wystarczy poszukać i tam dyskutować. Jeśli chcecie rozmawiać o wszystkim i o niczym, to zapraszam na Pogawędki III lub Shoutbox.
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Norton nie wykrywa wszyskiego Sonarem, ale dosc duza czescSmile
Odpowiedz
On potrafi wykryć behawioralnie bez uruchamiania...
Odpowiedz
Nie oszukujmy sie jednak, bez uruchamiania malo wykrywa.
Odpowiedz
norton nie jest taki zły, ale wolę avirę trochę to dziwne
wkurza mnie w Nortonie jego funkcja suspicious insight która kwalifikuje jako malware to co nie jest malware, bardzo często to się dzieje
avira u mnie jest jako dodatek do zabezpieczenia, ciężko było by to zrobić z Nortonem bo czasami miewa problemy z DW
nie lubię nortona i niechęć do niego jest już bardzo dawna
mogę się zgodzić że sonarem wykrywa ładnie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Ja tu najdłużej używałem Nortona...nie uskuteczniajcie akademickich gadek tylko zainstalujcie i potestujcie przez rok...mnie wersje 2009 i 2010 nigdy nie zawiodły...dlatego z czystym sumieniem mogę polecić.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Według mnie Norton jest godnym polecenia produktem ale i tak wolę Kaspra, on ma w sobie to coś Grin
Bullguard Internet Security
Odpowiedz
Norton jest dobry, używałem na tym komputerze antywirusa i nie było problemów, wykrywalność dobra. A na notebooku sobie siedzi wersja internet security i też nie sprawia żadnemu z użytkowników problemu.
Odpowiedz
ELWIS1 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Norton nie wykrywa wszyskiego Sonarem, ale dosc duza czescSmile


Mówiłem,że ładnie wykrywa Sonarem, Zord też testował. Pablosss stawia skrzynkę wódki, nie ma bata!!TongueTongue
Odpowiedz
LikwidatoR napisał(a):Pablosss stawia skrzynkę wódki, nie ma bata!!TongueTongue


Chyba się smakiem obejdziesz bo sprawdza się doskonale to o czym pisałem wcześniej - inne próbki - inne wyniki za to reguły nie ma że zawsze wykrywa bo w teście jaki ja oglądałem żadnego Sonarem nie wykrył Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
Pablosss napisał(a):Chyba się smakiem obejdziesz bo sprawdza się doskonale to o czym pisałem wcześniej - inne próbki - inne wyniki za to reguły nie ma że zawsze wykrywa bo w teście jaki ja oglądałem żadnego Sonarem nie wykrył Smile


Moze mieli ustawiony Sonar na tryb automatyczny. Ja jade na agresywnymTongue
Odpowiedz
Może tak a może nie - fakty są takie jakie widać.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
A wy w ogóle wiecie na jakiej zasadzie to działa?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości