Norton Security
A mi tam żal Chłopa...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
przecież to są żarty - ale na siłę chciał udowodnić nam swoją rację i tak to się skończyło DZISIAJ - jutro zapewne będzie nowa dawka emocji.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
Wszystko zależy od konkretnej próbki. Jak widzieliśmy na filmie Eru Sonar poległ na całej linii. Na innym z innymi próbkami może mieć skuteczność 100%. Zrozumcie wreszcie, że takie testowanie ( na garstce próbek ) kompletnie mija się z celem i nijak nie jest wyznacznikiem skuteczności programu To normalne, że każdy producent zachwala swoje produkty pisząc jakie to one nie mają cudownych mechanizmów, że są udoskonalone itp itd ale papier wszystko przyjmie, realia są inne. Wiele osób po przeczytaniu " udoskonalony, poprawiony itp " wpada w podniecenie a jeśli używa tego programu to już w ogóle nie przyjmuje żadnych słów krytyki pod jego adresem, to jest chore.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
Pablosss masz rację.. dużo osób gdy zobaczy na stronie jakiegoś producenta napis "Najlepszy" to bierze to za dobrą karte i uważa, że ma najlepszy program. A testy? no cóż.. test to tylko test i zawsze może być ustawiony.. najlepszym zabezpieczeniem jest własny mózg.. a potem cała reszta..
Odpowiedz
Nie wydaje mi się aby te próbki które podesłałem były czyste, jeżeli uruchomicie poprawnie oba wirusy zobaczycie połączenie z internetem ja dałem na ALLOW oraz wiersz poleceń mi się otworzyłem. Jeżeli rzeczywiście są czyste to jest to dość dziwne skoro dzieje się to ci się dzieje .

Postaram się o takie próbki przy których nie nazwiecie mnie oszustem i przekonacie się jak skuteczny jest sonar .
Odpowiedz
ja ciebie oszustem nie nazwałem, ale poczekam na następne próbki i dopiero się wypowiem
w każdym bądź razie mimo tego co napisałem, osobiście jestem zagorzałym przeciwnikiem używania produktów Symanteca.
mnie osobiście nadal mi nie leżą
WIN11
Ventura
Odpowiedz
dostepne są juz finalne wersje produktów z serii norton 2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pobieranie
Norton Internet Security 2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton AntiVirus 2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security 2011 Netbook Edition

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
o fajnie wyglądaSmile jak zwykle, ciekawe jak skuteczność?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Nie wiem jeszcze jak skuteczność, ale w porównaniu do odczuć po wersji 2010, to jest bardzooo lekki Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
Ciekawe kiedy pojawi się Norton 360 5.0 - mam nadzieję, że będzie równie lekki co NIS2011, bo nowego NISa testowałem, a do 360 mam licencję i używam na co dzień Grin
Odpowiedz
Zainstalowałem po uprzednim odinstalowaniu KIS 2011 i...chyba zostanę przy NIS 2011. Jakiś czas używałem wcześniej wersję 2010 i muszę przyznać, że 2011 mi się bardziej podoba. Na uwagę zasługuje fantastyczny wygląd i niskie obciążenie komputera. Właściwie to jest tak samo lekki jak wersja 2010. Na razie nie wiem jak z wykrywalnością, ale póki co NIS w wersji 2011 zostaje na moim kompie kosztem Kaspra...
KIS 2015 + MBAM, HITMAN PRO
Odpowiedz
Dużo pamięci zajmuje ta wersja. U mnie dwa procesy ccSvcHst.exe *32 w sumie zajmują 150 MB.
Odpowiedz
Ratatui napisał(a):Dużo pamięci zajmuje ta wersja. U mnie dwa procesy ccSvcHst.exe *32 w sumie zajmują 150 MB.

poprawili go w takim razieGrin
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Po restarcie już się ustabilizowało. Teraz oba procesy zajmują ~ 20-30 MB. Ale i tak zaraz go odinstaluje z systemu bo na windowsie jestem okazyjnie.
Odpowiedz
u mnie te dwa procesy zajmują mniej więcej tyle

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
@zord:
U mnie w 360 4.0 te procesy podczas normalnego użytkowania kompa mają 6 i 8 MB RAM... czyli podobnie
Ale nie to najważniejsze - RAMu to ja mam w zapasie (czytaj: marnuje się) dużo, ale przynajmniej dysku mi nie rusza - gdy miałem KIS 2010 / 2011 to była istna tragedia.
Podobną lekkość to miałem tylko przy CIS (bez av), ESET Smart Security i BPS.

Zarówno NIS jak i 360 potrzebują kilku dni na osiągnięcie full wydajności, przynajmniej ja mam takie obserwacje z łącznie 4 komputerów (3x 360 + 1x NIS 2011).
Mi bardzo się podoba idea sieci insight - można zlecieć niesamowicie z obciążeniem dzięki temu, że oni wykorzystali swoją infrastrukturę do stworzenia systemu reputacji.
Odpowiedz
Mam pytanie dlaczego na stronach Symanteca jeszcze nie ma tego produktu?Norton Update Center pokazuje że wersja 2010 jest najnowsza. None2
Odpowiedz
bo oficjalnej premiery jeszcze nie było ale to jest już finalna wersja
Odpowiedz
Ja ciekaw jestem czy bedzie tak jak poprzednio bezplatny update do wersji 2011 z wersji 2010.. Mam obecna wersje, a jak czytam posty to juz chcialbym miec wersje 2011 Wink
Odpowiedz
Tak płać jeszcze za update dobrze się czujesz ? Grin
To pobierz jest to wersja finalna przecież...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości