Norton Security
tachion napisał(a):okolo 125MBbierze podczas quick scanu sa 2 procesy z niego

U każdego bierze inaczej...więc możemy sobie plumkać w nieskończoność Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Zainstalowałem aby nieco potestować i....

1. Live Update miało problemy z instalacją aktualizacji

2. Znacznie spowolnił start Pale Moona, pomimo, że dodatku do niego nie dorzucił żadnego (w Chrome / IE / Operze brak spowolnienia)

3. Bierze naprawdę DUŻO CPU. Dużo w porównaniu do tandemu SpyShelter + LnS, bo czas procesora jego dwóch procesów w przeciągu kilku minut pracy komputera to kilkadziesiąt razy tyle, co wspomnianego tandemu przez kilka godzin.

4. Teraz w tle leci pełny skan i tu zaś miłe bardzo zaskoczenie, bo komputer niemal nie spowolił, a i wyczulone na obciążenie chłodzenie mojego lapa siedzi raczej cicho.

5. Skanowanie reputacji poszło ekspresowo (inna sprawa, że za wiele plików nie sprawdzał).

No i ogólnie sądzę, że jest nieźle. Szkoda (jak dla mnie), że zawsze nowości są w NIS, a N360 pomimo że droższy i teoretycznie powinien być najlepiej wyposażony, siedzi w jego cieniu i zmiany są wprowadzane z ponad półrocznym opóźnieniem względem NISa.
Odpowiedz
lukasamd napisał(a):Bierze naprawdę DUŻO CPU. Dużo w porównaniu do tandemu SpyShelter + LnS, bo czas procesora jego dwóch procesów w przeciągu kilku minut pracy komputera to kilkadziesiąt razy tyle, co wspomnianego tandemu przez kilka godzin.

a Ty Lukas zawsze musisz żartować Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Tak, tyle że do tych dwóch dokładam Avasta AV Free i mam już mocne połączenie, które nadal jest sporo lżejsze niż Norton (acz nie mówię, że jest on ciężki, po prostu są jeszcze lżejsze softy).
Co się zaś tyczy GW, to skomentuję to tak:
64-bit? Released soon!
I tak od kilku ładnych miesięcy, a więc nie mam zamiaru się nim bawić Smile
Odpowiedz
czego tyle larum to dopiero wersja beta
final pewnie się polepszy, chociaż to Norton, ale w to wierzę
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Wiadomo coś bliżej o finalnej wersji ?
Odpowiedz
lukasamd napisał(a):Zainstalowałem aby nieco potestować i....
1. Live Update miało problemy z instalacją aktualizacji

Nowy build i odpowiedź na problemy z Live Update Smile :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Nie rozumiem, czemu jedziecie tak po Nortonie. Moim zdaniem jest to bardzo dobry produkt, oczywiście nie można go zostawić samego, musi mieć jakieś wsparcie, co nie zmienia faktu, że go bardzo lubię.
Wiadomo może kiedy wyjdzie finalna wersja?
Odpowiedz
podobno we wrześniu finalna wersja ma wyjść
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Nie rozumiem, czemu jedziecie tak po Nortonie. Moim zdaniem jest to bardzo dobry produkt, oczywiście nie można go zostawić samego, musi mieć jakieś wsparcie, co nie zmienia faktu, że go bardzo lubię.
Wiadomo może kiedy wyjdzie finalna wersja?

Po Nortonie "jeżdżą" tylko ci którzy nie mają pojęcia o zabezpieczeniach Grin
U mnie wystąpił jakiś konflikt...nowa beta zaczęła blokować mi neta i dlatego poleciała do kosza...czekam na stable Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Aleś mnie rozbawił Meir, czyżbym należał do grupy tych którzy nie mają pojęcia o zabezpieczeniach? No, no, mocne słowa.Ale co tam, niech zostanie, zobaczysz co test proactiv pokaże.( oczywiście mój,nie professional, to i może słabiutki jak dla Ciebie).
Odpowiedz
tylko Nortona trzeba testować w ten sposób wtedy pokazuje na co go staćCool

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Nie wiem jak trzeba, antywira w nim wyłączyłem i Sonar w tym momencie też się wyłącza, i leci test proactiv.

Edit: tak samo testowany, ale nie na linkach, tylko na malware, screeny są z proces hackera i MBAM dodatkowo.
Odpowiedz
andrzej76 napisał(a):Aleś mnie rozbawił Meir, czyżbym należał do grupy tych którzy nie mają pojęcia o zabezpieczeniach? No, no, mocne słowa.Ale co tam, niech zostanie, zobaczysz co test proactiv pokaże.( oczywiście mój,nie professional, to i może słabiutki jak dla Ciebie).

To ciekawe...ale nie przypominam sobie żebyś "jeździł" po Nortonie...ale być może mam luki w pamięci Smile
Test proactiv ? Zrób Andrzejek taki test dla GeSWall-a bo tylko jego w tej chwili używam...taki test naprawdę by mnie zainteresował.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Zrobię w II części jak Cię to satysfakcjonuje, musi być kontynuacja moich testów,ok.
Odpowiedz
andrzej76 napisał(a):Nie wiem jak trzeba, antywira w nim wyłączyłem i Sonar w tym momencie też się wyłącza, i leci test proactiv.

Andrzej, to jak nie działa sonar to trudno będzie go nazwać testem proactiv .
Odpowiedz
Właśnie,bez tego to norton nie wykryje prawie nic
Odpowiedz
Ja zainstalowałem i jadę po tym, co mi się nie podoba w nim. To nie jest wyssane z palca, ale wynik właśnie obserwacji tego, co-jak itp.
Norton ma kilka warstw ochrony, sam zakładałem przecież temat o jego skuteczności, bo już kiedyś były dyskusje o tym ciągnące się w zupełnie innych miejscach na forum Smile
Odpowiedz
Rozumiecie czy nie za bardzo, jak wyłączę antywirusa w NIS 2012 beta, to automatycznie wyłącza się Sonar, a jak mam niby zrobić test proactiv na włączonym antywirusie? Wtedy jest, on - demand nie proactiv, tak działa Norton, sprawdźcie sobie jak wyłączycie av w nim co się wyłącza jeszcze, działa File Insight i cała reszta, np. w Comodo jest wyłączony net i skan w chmurze przez Defense +, pozbawiony jest 50% skuteczności swojej.
Odpowiedz
Teraz rozumiem Smile
A kiedy będą wyniki?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości