Norton Security
Raczej dzisiaj, koło 20-21, dużo screenów wrzucić muszę na forum, coś koło 100.( i może wykresy też będą).
Odpowiedz
Super Smile
Czekam z niecierpliwością.
Odpowiedz
andrzej76 napisał(a):Raczej dzisiaj, koło 20-21, dużo screenów wrzucić muszę na forum, coś koło 100.( i może wykresy też będą).

No Jędruś czekam z niecierpliwością na wyniki ... Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
Tylko mnie z błotem nie zmieszajcie, jak coś będzie nie tak, proszę Was, zachowajcie się jak dobrzy nauczyciele, podpowiadając mi co można dodać, zmienić i poprawić, dzięki z góry.


Dodano: 16 maja 2011 18:32

Dobra, koniec peplania, zabieram się za wrzucanie wyniku na forum.
Odpowiedz
Wyszedł nowy build oznaczony numerkiem 19.0.0.117

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
podawalem wynik z tym bulidem wlasnie Tongue
Odpowiedz
a tak tobędzie wyglądać w polskiej finalnej wersjiGrin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
zord,
Skąd to masz?Grin
Odpowiedz
z tajnych źródeł wersja dla producentów OEMCool
Odpowiedz
O kurczę Smile
Dzięki
Już się nie mogę doczekać stabilnej wersji.
Odpowiedz
jak by ktoś chciał potestować 2012 po polsku jest to wersja OEM na 60 dni jeśli ktos posiada klucz do 2011 to można go użyć w tej wersji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Zainstalowane , leciutka jak piórko , interfejs jakby szybciej działa , ogólnie pierwsze wrażenia pozytywne.Dzięki Zord !
Odpowiedz
Też niedługo potestuję, kiedy dostanę nowy klucz.
Dzięki za link zord Smile
Odpowiedz
v115pl Myślę że na razie nie jest ona w pełni sprawna. Fakt pakiet ładny,lekki jest potencjał.Skan strasznie wolny. Czemu np zrezygnowali że podczas skanowania jak włączę film to wykrywa aplikacje pełnoekranową i zatrzymuje wszystko. Wcześniej było coś w stylu zmniejszenia priorytetu a teraz taki zonk. Ale raczej to nie dla mnie taka full automatyka. Sprawdziłem na ost paczcewersje od zorda .Wykrył ok 170 zagrożeń podczas skanu. Uruchomiłem 3 losowe z czego tylko 1 zagrożenie zablokował sonar. Starałem się tylko włączać te pliki których reputacja była nieznana.A sporo plikówmiało reputacje dobra nadana przez firmę norton. Dziwne. Nic trzeba czekać na nstwersje, już wyszły co najmniej dwie.

PS: trzeba przyznać ze dodatki doie,fx i chrome to szkoła wyższa , tu wielki plus.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
bardok206 napisał(a):v115pl Myślę że na razie nie jest ona w pełni sprawna. Fakt pakiet ładny,lekki jest potencjał.Skan strasznie wolny. Czemu np zrezygnowali że podczas skanowania jak włączę film to wykrywa aplikacje pełnoekranową i zatrzymuje wszystko. Wcześniej było coś w stylu zmniejszenia priorytetu a teraz taki zonk.

To chyba tylko u Ciebie@Bardok206 wersja 19.0.0.115 nie jest w "pełni sprawna" Grin u mnie wszystko pięknie śmiga.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Jest nowy build 19.0.0.128

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Zord , nie masz może nowszej wersjiGrin
Odpowiedz
niestety nie mam raczej szybko innej wersji OEM nie bedzie
Odpowiedz
Kurcze, kiedy będzie finalna wersja?
Odpowiedz
najprawdopodobniej po wakacjach
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości