Norton Security
Czy Norton 2012 wspiera Operę na jakimś sensownym poziomie? Mam na myśli Download Insight chociaż.
Odpowiedz
To chyba działa na każdej przeglądarce...
Odpowiedz
To podpada pod Norton Safe Web, tego chyba nie ma dla Opery.
Odpowiedz
Download Insight działa z operą
Odpowiedz
Swoją drogą, jest już może nowy pakiecik z tą OEMową wersją, w której pasują klucze z pełnej?
Odpowiedz
na razie nie ma niedługo premiera więc raczej już nie będzie ale nigdy nic nie wiadomoTongue
Odpowiedz
No jestem ciekawy, jak będzie się sprawował SONAR w stabilnej wersji. Teraz już jest bardzo dobrze, ale niestety to nie wystarczy. Jeśli Symantec nadal będzie się opierał tak naprawdę tylko na Download Insight, to kicha...
Odpowiedz
Chyba jeszcze nikt nie napisał, że premiera Norton Internet Security 2012 będzie 07.09.2011r. Smile
Odpowiedz
Ale jak ktoś czytał testy to już wie, że nawet istnieje wersja RTM- NIS, BIS, TMTIS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

;)
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Fotki na razie Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jak dla mnie, może byćWink
Odpowiedz
Dosyć szybko pojawiają się screeny, zazwyczaj dłuuuugo trzeba było czekać już po premierze NIS 20xx na informacje odnośnie nowej wersji 360-ki.
Ciekawe kiedy wydadzą publiczną betę.
Odpowiedz
Też mnie to zastanawia, nawet nie wyszedł 2012 a tu już 6 na horyzoncieNone
Odpowiedz
NIS 2012 jest już gotowy teraz czekają z udostępnieniem w sumie nie wiadomo na co czekająTongue
Odpowiedz
W sumie dobrze, że nie mają takich opóźnień w związku z publikacją softu, który zapewnia kompleksową ochronę. Nieźle wybielili ten interfejs Tongue
Odpowiedz
W porównaniu z v5 bardzo podoba mi się interfejs, przynajmniej ekran główny
Odpowiedz
Eugeniusz napisał(a):Też mnie to zastanawia, nawet nie wyszedł 2012 a tu już 6 na horyzoncieNone


Już miał/ma status RTM, np. w teście AVC to pisze jak robili: test datowany na 12.08.2011:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dlaczego nie widać fotek 1 posta?
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Cenzura??
Odpowiedz
ADblock sprawdziłem, nie blokuje, chyba są skasowane<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Trochę wygląda to tak, jakby już teraz przygotowywali się pod następcę Windows 7 i prawdopodobnie styl Metro, co nie zmienia faktu, ze interfejs bardzo mi się podoba. Jest przejrzysty, z głównego ekranu jest dostęp do najważniejszych funkcji.
Odpowiedz
Kolejny build beta Build: 19.1.0.28 wyszedł wczoraj.Wdł mnie to już chyba będzie jedno z ost wydań...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości