Norton Security
Bo taki jest trend. A za trendem pieniądze. Jeśli ludzie jak my to 1% populacji użytkowników komputerów, to lepiej otumanić program niż rozbudować w nim ochronę proaktywną.
Odpowiedz
bardok206 napisał(a):Szkoda że norton nie współpracuje z comodo dragon ( tak jak z chrome). Powoli ta przeglądarka zaczyna mieć ręce i nogi.

Z chrome też nie współpracuje?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W Dragonie wtyczki działają:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
bardok napisał w sensie, że Dragon, nie współpracuje w przeciwieństwie do Chrome.

Co do wtyczki Nortona do Chrome, to działa bez zarzutu, zrobiłem u siebie reinstalkę systemu i zainstalowałem Nortona prosto z nowej wersji, bez OEM''owej wersji BETA, więc zobaczymy czy będzie miało to jakiś wpływ na działanie Nortona z kurnikiem.
Odpowiedz
slawektor napisał(a):
bardok206 napisał(a):Szkoda że norton nie współpracuje z comodo dragon ( tak jak z chrome). Powoli ta przeglądarka zaczyna mieć ręce i nogi.

Z chrome też nie współpracuje?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W Dragonie wtyczki działają:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


U mnie niedziała w dragonie safe web , download insig... pierwszego poziomu. No to co że jest ikonka i procesy jak nie ma wszystkiego tego co mamy w chromie . Chyba że u mnie się coś dragon skopał...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Comodo nie lubi Nortona i może zablokowali nortonowe dodatkiWink
Odpowiedz
zord napisał(a):Comodo nie lubi Nortona i może zablokowali nortonowe dodatkiWink
Gdyby tak się stało i sprawa by wyszła , to firmie raczej nie na rękę by to było. Szkoda zachodu...

Tylko ciekawe w czym tkwi problem, a może to symantec zablokował? Dla mnieta sytuacja nie powinna w ogóle istnieć. Dragon to praktycznie to samo co chrome, więc powinno działać; /
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Dragon ma inny sposób instalacji niż Chrome Chromiumtrzyma też gdzie indziej profil z danymi i może dla tego nie działa to prawidłowo
Odpowiedz
Z 2012 pojawiła się opcja monitorowania komputerów przez stronę WWW - Norton Management. Ok, tylko funkcje tej aplikacji ograniczają się do wyświetlania "fajeczki" albo "krzyżyka" o stanie komputera i wysyłania stosownych maili, jeżeli jakiś problem wystąpi. Myślałem, że będzie to posiadało trochę bardziej rozbudowane funkcje, takie jak zdalne uruchomienie usługi LiveUpdate czy wykonanie pełnego skanu systemu oraz wyświetlanie jakichkolwiek informacji o bieżącym stanie ochrony. Może z kolejną wersją Norton Management poszerzy nieco swoją funkcjonalność.
Odpowiedz
bardok206 napisał(a):Dragon to praktycznie to samo co chrome, więc powinno działać; /

Racja. Z ciekawości zainstalowałem ChromePlus i na tej przeglądarce wszystko działa, a sama przeglądarka bardzo fajna.
Odpowiedz
ktostam napisał(a):No i mamy pierwszy test NIS 2012:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



pięknie się wyłożył w tym teście
WIN11
Ventura
Odpowiedz
bardok206 napisał(a):
McVein napisał(a):A jak wyglada sprawa z usuwaniem zagrożen srednich i krytycznych? tzn. chodzi mi o to czy nis dalej usuwa wszystkie pliki które uzna za w/w. zagrożenie nie dając zadnej mozliwosci ingerencji ze strony usera?
W opcjach można sobie ustawić aby pytał. Chociaż nie dam głowy żedziała to w pełni tak jakbyś chciał.
Swego czasu jak bawlem sie NIS-em 10 i 11 to tez byla tak opcja ale dziala tylko i wylacznie na plikach niskiego ryzyka (czy jak sie tam to zwie) ale dla plikow z wyzszym poziomem zagrozen takiej opcji nie bylo.
Odpowiedz
Jakiś czas temu zniknął mi pasek safe web od Nortona w IE9 , jeszcze jak miałem NIS 2011 .
Teraz po instalacji NIS 2012 , toolbar od NIS nadal jest nieaktywny.
Macie jakiś pomysł jak to naprawić ?
Odpowiedz
nie wyłączyłeś go przepadkiem bo w ie co chwile jest komunikat o tym żeby wyłączyć spowalniające dodatki
Odpowiedz
No właśnie nie, bo tak jak pisałem Zord , zniknął mi on jeszcze jak miałem wersję 2011 i zainstalowałem NIS 2012 OEM-a. Potem wróciłem do 2011 i nadal nie było.
Teraz gdy wyszła 2012 zainstalowałem świeżą wersję i nadal brak .
Poza tym nawet gdybym go wyłączył , to nadal by był w dodatkach IE , a tam go niestety nie ma.
Odpowiedz
Możesz zobaczyć czy w ogóle są te dodatki? np winpatrolem chyba można...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Prościej myszą najechać na pasek i kliknąć prawy klawisz myszy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Tu znajdziesz cały menedżer dodatków:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Przecież to raczej jest pewne że sprawdzał w ten sposób czy ma dodatki do symanteca.

może coś takiego :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Edit:
Oczywiście mowa o ie 32 bit a nie 64? Bo na 64 nie chodzą, i to nie tylko dodatki nortona ale większość.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
@facecikowi chyba na początku działał toolbar, dopiero potem zniknął.
@facecik, sprawdzałeś,czy toolbar działa na Firefoxie 6 lub Google Chrome?
Odpowiedz
bardok206 napisał(a):Oczywiście mowa o ie 32 bit a nie 64? Bo na 64 nie chodzą, i to nie tylko dodatki nortona ale większość.

Z tego co widzę w podpisie facecik ma W7 x64...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości