GeSWall - opis programu
Ja również... jeżeli okaże się programikiem który przypadnie mi do gustu, to się na niego skuszę, ale to musi koniecznie być x64, bo ja do 32-bitowej Windozy nie wrócę Smile
Odpowiedz
Co jest w mordę !? Ta nowa wersja przyjęła Wam tą dożywotnią licencję ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Meir napisał(a):Co jest w mordę !? Ta nowa wersja przyjęła Wam tą dożywotnią licencję ?


Mówiłem że trzeba będzie kupić upgrade bo licka jest na 2.9 a nie 2.9.1 i nowsze Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Chamstwo i drobnomieszczaństwo Tongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Meir napisał(a):Co jest w mordę !? Ta nowa wersja przyjęła Wam tą dożywotnią licencję ?


U mnie Meir licencja normalnie działa.

Eru napisał(a):
Meir napisał(a):Co jest w mordę !? Ta nowa wersja przyjęła Wam tą dożywotnią licencję ?


Mówiłem że trzeba będzie kupić upgrade bo licka jest na 2.9 a nie 2.9.1 i nowsze Tongue


a jednak się myliłeś ...
Odpowiedz
Git Facecik Wink
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Meir napisał(a):Git Facecik Wink


wróciłeś i pewnie od razu spowolnienie poczułeś Grin
Odpowiedz
Tak jakbym poczuł Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
facecik napisał(a):
Meir napisał(a):Co jest w mordę !? Ta nowa wersja przyjęła Wam tą dożywotnią licencję ?


U mnie Meir licencja normalnie działa.

Eru napisał(a):
Meir napisał(a):Co jest w mordę !? Ta nowa wersja przyjęła Wam tą dożywotnią licencję ?


Mówiłem że trzeba będzie kupić upgrade bo licka jest na 2.9 a nie 2.9.1 i nowsze Tongue


a jednak się myliłeś ...


No z wersją 3.0 już nie będzie działał Tongue

Kurdę coś nie tak z GW i Win7 długo jest napis "Czekaj..." a potem jakiś komunikat, że użytkownicy standardowi nie mogą się zalogować... Grin
Oby to poprawili Grin A jak na razie już odinstalowałem Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
U mnie na Win7 problemów brak, oprócz MS Outlook 2010 , ale w tej wersji zrobiłem reguły kreatorem i wszystkie problemy ,które u mnie występowały w wersji 2.9 zniknęły .
Odpowiedz
Dobra to nie wina tyle GW co SS - po prostu kolidują ze sobą - dlatego najlepiej odinstalować SS jak ma się zamiar używać GW Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Jednak jest różnica miedzy GW i DW Smile
Człowiek do tej pory nie stworzył idealniejszego zestawu od : Immunet + GW Tongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
a może Avast do tego? Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Czy mógłby ktoś wrzucić reguły z GW Pro 2.9.1(czy jest coś nowego w stosunku do wersji 2.9?)? Bardzo proszę.
Odpowiedz
andyet napisał(a):Czy mógłby ktoś wrzucić reguły z GW Pro 2.9.1(czy jest coś nowego w stosunku do wersji 2.9?)? Bardzo proszę.

Nie ma nic nowego...bierz tez pierwszej strony... a resztę machniesz sam Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Jedynie co mogli zrobić to uaktualnić te które już były Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Znacie jakieś przypadki ominięcia ochrony GeSWalla?. W internecie jestem raczej grzeczny, AV jest praktycznie bez robotny i zastanawiam się nad zostawieniem samego geswalla...
Odpowiedz
R16 napisał(a):Znacie jakieś przypadki ominięcia ochrony GeSWalla?. W internecie jestem raczej grzeczny, AV jest praktycznie bez robotny i zastanawiam się nad zostawieniem samego geswalla...

Chyba nikt nie zna...bo by Ci ktoś odpowiedział Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Znowu walczyłem z czytnikiem PDF w przeglądarce. Po 3 godzinach poddałem się Sad. DW ma jakis konflikt z Sunbeltem albo Zemaną i nie uruchamiają się niektóre aplikacje.
Odpowiedz
Eugeniusz napisał(a):Znowu walczyłem z czytnikiem PDF w przeglądarce. Po 3 godzinach poddałem się Sad. DW ma jakis konflikt z Sunbeltem albo Zemaną i nie uruchamiają się niektóre aplikacje.


gienek DW czy GW ma kłopot
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości