Webroot SecureAnywhere
[quote="Dusiek"] Jak by ktoś się pytał to wychodzi na to ,że to promo jeszcze działa ale to taka pewność na 90% Beer
Odpowiedz
Tylko jak zaznaczyłem nie jetem do końca pewien czy zadziała niby kod przybył na emailWink

Działa .
Odpowiedz
Raz jeszcze dzięki Beer
Warto skorzystać, to zawsze o 180 dni ochrony więcej Smile
Odpowiedz
Z ciekawości odpaliłem dzisiaj test Zemany i test SpySheltera, żeby sprawdzić działanie modułu IdentityShield z aktywną ochroną przeglądarki (GC):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Podobnie rzecz wygląda z innymi aplikacjami, które dodane do zakładki "Application Protection" otrzymają status "Protect".
Odpowiedz
Support Webroot''a włączył chyba jakiś tryb turbo Smile
Po instalacji WSA na nowym kompie odpowiedź na prośbę o whitelisting plików i aplikacji dostałem po niespełna kwadransie Wow
Odpowiedz
Dobra, przyznaję, coś jest na rzeczyCool

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W ogóle szczerość na ich forum mnie rozwaliła:

Cytat: Also, to the followup posters saying they''re seeing it fixed: we haven''t changed anything, but it''s very possible that Microsoft put out a patch to fix it


W sumie realne, bo nadal na Win8/8.1 są czasami cyrki z pamięcią. Wystarczy odpalić pełnoekranową grę w rodzielczości innej niż mamy ustawoną w systemie i po jej zamknięciu zobaczymy, że w czasie działania system wywalił komunikat o kończącej się pamięci. Uwierzycie, że u mnie to by oznaczało, że SWAT 4 z 2005 roku wciągnął sobie ~13-14 GB RAM?Lol
Odpowiedz
Od wczoraj nie przekracza 30MB... Nie było żadnych zmian w konfigu, jedynie ostatni update okienek.
U mnie działa jak powinien już od dawna i nie ukrywam, że jestem z owego faktu mega zadowolony Cool
Odpowiedz
Możliwe, choć dzisiaj wyszedł inny problem - duuże problemy z siecią. Po włączeniu chrome strony ładowały się koszmarnie długo, na maszynie wirtualnej (Win8 32-bit) nie działało firmowe połączenie VPN... No nie wiem. Wydaje mi się, że to może być konflikt z Comodo, bo jego mam w formie zapory + blokera. Spróbuję jeszcze raz bez Comodo, choć wątpię, aby Webroot był lżejszym rozwiązaniem Smile
Odpowiedz
lukasamd napisał(a):Po włączeniu chrome strony ładowały się koszmarnie długo, na maszynie wirtualnej (Win8 32-bit) nie działało firmowe połączenie VPN
Ciekawe... Czyżbyś odkrył kolejny bug? Grin
No ja problemów z siecią póki co nie widzę, chromuś działa jak błyskawica Smile
Odpowiedz
Nie wiem, teraz działa sam i wszystko wygląda ok.
Choć nie... mógłby jeszcze mniej CPU brać, bo comodo jest lżejsze (to się zaczyna robić fanaberią Grin).. Zobaczę po kilku godzinach.


Dodano: 14 mar 2014, 21:34

Jednak nie jest dobrze. Na drugim lapie, z wydawać by się mogło takim samym systemem (też z update 1) i kupa. Explorer po 300-350 MB i Webroot biorący całkiem sporo CPU.
Miał być soft z myślą o domownikach bo lekki i automatyczny, ale jednak nie ma mowy o tym, aby został:/
Podtrzymuję: na allego czy nie, webroota już nie kupię, ani nie polecę.
Odpowiedz
Od pewnego czasu mam problem z firewall.
Wcześniej mogłem wybrać, jakim połączeniom zezwolić a jakie zablokować. Teraz mam jedynie puste plamy... Windows 8.1 i 7 tak samo. Coś zepsułem czy teraz tak jest?


Załączone pliki Miniatury
   
"Szczęście to nie cel... tylko efekt uboczny"
Odpowiedz
Na Win8/Win8.1 Webroot nie oferuje już kontroli (typu zezwól/zablokuj) ruchu wychodzącego i mimo licznych wniosków użytkowników by przywrócić tę opcję, raczej nie ma co na to liczyć.
Nie pamiętam dokładnie jak to wygląda na Win7, ale opcje kontroli - zablokowania/zezwolenia dla ruchu wychodzącego - powinny być dostępne.
Odpowiedz
Ciekaw jestem z czego to wynika... jakoś są softy, które się z systemowym FW na Win8/8.1 integrują, a takich cyrków nie robią.
Webroot jednak olewa najnowsze okienka, po całej linii.
Odpowiedz
Co najlżejszego można by dołożyć do webroota, by ogarnąć ten ruch sieciowy? Z comodo fw nie będzie sie kłócić? Oczywiście windows 8.1
Odpowiedz
@kermit Raczej nie będzie konfliktu Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
kermit napisał(a):Co najlżejszego można by dołożyć do webroota, by ogarnąć ten ruch sieciowy? Z comodo fw nie będzie sie kłócić? Oczywiście windows 8.1


Zawsze masz jeszcze Online Armor jak również Privatefirewall.
Odpowiedz
Dusiek napisał(a):Zawsze masz jeszcze Online Armor jak również Privatefirewall.


OA nie jest lekkiSmile Ale o PFW zapomniałem! DziękujeSmile Na win 8 nie działa w nim hips, ale przecież WSA ma swójSmile

@zbc niestety po instalacji comodo, następnie restarcie, zrywa mi połączenie... Próbowałem kilku configów ustawień i na pewno trafiłbym na działający, ale mi się nie chce więcej grzebaćSmile
Odpowiedz
Czy taki ciężki jest OA to nie wiem obecnie nie mam go zainstalowanego ,alenie przypominam sobie aby pożerał jakieś mega zasoby .
Odpowiedz
Cytat: @zbc niestety po instalacji comodo, następnie restarcie, zrywa mi połączenie... Próbowałem kilku configów ustawień i na pewno trafiłbym na działający, ale mi się nie chce więcej grzebaćSmile


Na win 8?
Hmm nigdy nie widziałem takiego problemu Suspicious . Pamiętam tylko, że na 8.1 instalowałem kiedyś CIS i przy każdej aktualizacji BSOD.
No niewiem. Jak OA ci nie pasuje to może Privatefirewall?

Btw.
@kermit Załóż temat w dziale dobór zestawu Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
kermit napisał(a):Co najlżejszego można by dołożyć do webroota, by ogarnąć ten ruch sieciowy?
W zupełności wystarczająca może okazać się Zapora systemowa Wink
Jeśli w grę wchodzą rozwiązania komercyjne to godną polecenia opcją jest SpyShelter Firewall - niskie użycie zasobów - średnio 10MB RAM-u, żadnego szarpania procesorem, działa stabilnie na Win8/8.1, brak spowolnień pracy systemu czy opóźnień jego startu, to świetny anti-keylogger z możliwą dość restrykcyjną kontrolą, nie tylko nad ruchem sieciowym (m.in. także nad instalacją, uruchamianiem i modyfikacją aplikacji/usług) Wink
Dodatkowo szyfrowanie klawiszy i ochrona przed przechwytywaniem zawartości schowka, zrzutów ekranu, a także niepożądanym rejestrowaniem dźwięku i obrazu.
Pomijając większą prywatność, to także wyższy poziom bezpieczeństwa np. transakcji bankowych.
Z rozwiązań darmowych oczywiście wspomniane już wcześniej PFW i OA.
Wszystkie z wymienionych programów dobrze współpracują z WSA - większych problemów nie zauważyłem Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 47 gości