Norton Security
reinstalowalem juz chyba program z 5 razy , takze norton remowal tooolem za kazdym razem usuwajac wszystkie smieci i dalej to samo, noe ukancza aktualizacji blad 8920,208 , naprawde nikt nie ma takiego problemu? kontaktowalen sie z pomoca online , kazali reunstalowac program , mam pytanie : czy trzeba sie zalogowac do systemu jako administrator zeby wlasciwie sie zainstalowalantywirus NIS??? bo tak tez kazali
Odpowiedz
Hektor11 napisał(a):mam pytanie : czy trzeba sie zalogowac do systemu jako administrator zeby wlasciwie sie zainstalowal antywirus NIS??? bo tak tez kazali
Zgadza się, w większości przypadków tak właśnie powinno się przeprowadzać tego typu instalacje Wink
Hektor11 napisał(a):dalej to samo, noe ukancza aktualizacji blad 8920,208 , naprawde nikt nie ma takiego problemu?
Nie wiem jak było wcześniej, ale od ponad tygodnia Norton działa u mnie wyśmienicie Smile
Odpowiedz
Bogdan tak ma byc.U mnie jest tak samo.
Odpowiedz
Bogdan napisał(a):po odpaleniu za każdym razem w zasobniku pokazują mi się dwie ikonki NIS-a.
Wie ktoś z was o co chodzi?
W zasobniku powinna być jedna ikonka. W menedżerze zadań są za to dwa aktywne procesy sygnowane ikonką Nortona Wink
Odpowiedz
Po aktualizacjach z minionego tygodnia u niektórych użytkowników Nortona pojawił się problem z uruchomieniem skanowania (nie działały linki do skanowań typu: szybkie i pełne).
Problem rozwiązuje ręczne uruchomienie LU (chodzi o zainicjowanie procesu), a następnie, po jego ukończeniu, restart systemu Wink


Dodano: 21 sty 2014, 2:17

Od wczoraj dostępny jest (manualnie lub przez LU) patch aktualizujący Norton Toolbar do wersji 2014.6.4.11.
W tej odsłonie pojawia się kilka drobnych "usprawnień" technicznych, no i przede wszystkim kompatybilność NT z Chromem Wink
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pytanie: czy da sie w jakis sposob zablokowac te opcje jak na screenach: "Przywróć" i "Przywróć i wyklucz ten plik"?
Mimo zalozonego hasla na program sa one dostepne, wiec pytam, czy mozna te opcje w jakis sposob zablokowac?
Norton Internet Security 2015

Intel Core i5 4690k @ 4.4 GHz
MSI GTX 970
4x4 GB RAM G.Skill 2400 MHz Cl10
Asrock Z97 Extreme4
XFX Pro Series Core 550W
Fractal Design Arc Midi R2
Crucial MX100 256 GB
Windows 10 Pro
Odpowiedz
grzechu1999 napisał(a):Pytanie: czy da sie w jakis sposob zablokowac te opcje jak na screenach: "Przywróć" i "Przywróć i wyklucz ten plik"?
Pytanie po co miałyby być blokowane?? Suspicious
Odpowiedz
Kompa dziele z mlodszym bratem i to mu umozliwia wgrywanie syfu na kompa.
Norton Internet Security 2015

Intel Core i5 4690k @ 4.4 GHz
MSI GTX 970
4x4 GB RAM G.Skill 2400 MHz Cl10
Asrock Z97 Extreme4
XFX Pro Series Core 550W
Fractal Design Arc Midi R2
Crucial MX100 256 GB
Windows 10 Pro
Odpowiedz
@ up
Rozumiem, ale... No właśnie jest jedno ale - zablokowanie przycisku powrotu i wykluczenia, w czysto hipotetycznej sytuacji, mogłoby uniemożliwić przywrócenie nieszkodliwego pliku, który Norton potraktował
jako FP. Raczej nie ma co liczyć na przyznanie użytkownikowi tak dalece zaawansowanych uprawnień Wink
Odpowiedz
Najlepiej jakby byla opcja zablokowania tego w ustawieniach Nortona. Bo niby da sie ustawic ogolne haslo i ladnie blokuje mozliwosc wylaczenia ochrony antywirusowej, zapory czy samego dostepu do ustawien ale takiej waznej rzeczy juz nie...
Furtka dla syfu ;/


Dodano: 24 sty 2014, 16:47

zord napisał(a): Norton 2014 21.1.0.18

Norton AntiVirus 2014 21.1.0.18

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Norton Internet Security 2014 21.1.0.18

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Norton 360 2014 21.1.0.18

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



To jest na 15 czy 30 dni bo na dobreprogramy podobno jest na 15 a na stronie symanteca na 30?


Dodano: 24 sty 2014, 18:22

Widze, ze tez na 15 dni.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Klikamy na "Bezpłatna wersja próbna" i mamy na 30 dni.
Norton Internet Security 2015

Intel Core i5 4690k @ 4.4 GHz
MSI GTX 970
4x4 GB RAM G.Skill 2400 MHz Cl10
Asrock Z97 Extreme4
XFX Pro Series Core 550W
Fractal Design Arc Midi R2
Crucial MX100 256 GB
Windows 10 Pro
Odpowiedz
N stronie producenta jest na 30 dni,na DP 15.
Ale Symantec mógł by te cztery poprawki ( tak cztery już są ) zintegrować z główną instalką na swojej stronie a tak za każdym razem kiedy się instaluje na nowym komputerze lub po formacie trzeba je dodać z LU.
Trochę to żenujące.Wink
Odpowiedz
nadal wystepuje u mnie blad 8920,208 przylive updateWall jakies rady jeszcze?
Odpowiedz
Z płatnych Norton Internet Security był najsłabszy jaki miałem ..... ślepy przepuszczał dość sporo ,a i wyszukanie infekcji nie zawsze się udało...

Po 9 miechach zrezygnowałem program nie wart kasy ...
Odpowiedz
emil86 napisał(a):program nie wart kasy ...
Jako zwykły użytkownik szanuję opinie innych użytkowników, ale z czystej ciekawości - podasz bardziej konkretne argumenty, które uzasadniają takie stwierdzenie?
Odpowiedz
emil86 napisał(a):Z płatnych Norton Internet Security był najsłabszy jaki miałem ..... ślepy przepuszczał dość sporo ,a i wyszukanie infekcji nie zawsze się udało...

Po 9 miechach zrezygnowałem program nie wart kasy ...


ręce opadają jak czyta się takie konstruktywne wypowiedzi , nie mające nic wspólnego z prawdą.... i to nie tylko w tym temacie popisujesz się taką wiedzą....
Odpowiedz
Co powiecie na temat bieżącej wersji Nortona ? Zainstalowałem na laptopie 90dniową wersje testową i pierwsze co mi się rzuciło to lekkość - Zużycie zasobów na bardzo niskim poziomie , trochu większe podczas skanowania. Stwierdzam też że zmalała w moim przypadku ilość fałszywych alarmów.
Sprawdzał ktoś jego skuteczność w praktyce?? Póki co oparłem się tylko na najnowszy test pakietów IS z PCFormata.
Windows 8.1 & HP 250G3:
Antywirus - Avast Free.
Odpowiedz
emil86 napisał(a):Z płatnych Norton Internet Security był najsłabszy jaki miałem ..... ślepy przepuszczał dość sporo ,a i wyszukanie infekcji nie zawsze się udało...

Po 9 miechach zrezygnowałem program nie wart kasy ...


Ja zrezygnowałem po 3 latach i nie żałuję, zawsze myślałem że to najlżejszy program poki go nie odinstalowałem, co z tego że mało ramu bierze jak to nie jest wyznacznikiem jak szybko będzie nam działał system pod ochroną av. Najważniejsze ile zaczepia procesor a tu widocznie jest słabo zoptymalizowany. Po instalacji innego av obnażyło ile przepościł syfu go po prostu niezauważył.
Wisevector v3,05
Odpowiedz
help3r napisał(a):Co powiecie na temat bieżącej wersji Nortona ?
W mojej opinii, opartej na empirycznych wnioskach, pakiet NIS w wersji 21.1.0.18 praktycznie w każdym z aspektów jego funkcjonowania zasługuje na pozytywną ocenę.


Dodano: 06 lut 2014, 14:31

witek21 napisał(a):Najważniejsze ile zaczepia procesor a tu widocznie jest słabo zoptymalizowany.
W tym aspekcie trudno o obiektywizm, bo np. z moich obserwacji wynika coś zupełnie innego Smile
Według mnie w ostatnich latach Symantec zoptymalizował ten pakiet na tyle, że w codziennym użytkowaniu sporadycznie dotyka on CPU, w przeciwieństwie do większości swoich odwiecznych konkurentów. W kwestii użycia procesora - zarówno w pracy z moim emerytowanym już Core Duo, jak również z małym Atomem i mocniejszym i7 Norton wypada bardzo przywozicie.
Podobnie rzecz wygląda z apetytem na pamięć, który jest praktycznie znikomy oraz mieleniem dyskiem i ogólnym spowolnieniem pracy systemu, których występowania nie stwierdzam.

witek21 napisał(a):Po instalacji innego av obnażyło ile przepościł syfu go po prostu niezauważył.
U mnie po odinstalowaniu czysto, ale to zapewne może być wynik innej eksploatacji i odmiennego, ogólnego podejścia do kwestii bezpieczeństwa Wink
Nie jestem ani fanem Nortona, ani nawet jego stałym użytkownikiem, ale nie zmienia to faktu, że obecną wersję oceniam wysoko Smile
Odpowiedz
Miquell napisał(a):sporadycznie dotyka on CPU, w przeciwieństwie do większości swoich odwiecznych konkurentów. W kwestii użycia procesora - zarówno w pracy z moim emerytowanym już Core Duo, jak również z małym Atomem i mocniejszym i7 Norton wypada bardzo przywozicie.
Podobnie rzecz wygląda z apetytem na pamięć, który jest praktycznie znikomy oraz mieleniem dyskiem i ogólnym spowolnieniem pracy systemu, których występowania nie stwierdzam.


Sam mam Pentium Dual Core w komputerze i mam takie same odczucia Smile Jak na razie stwierdzam że z przetestowanych przez mnie pakietów IS jest on najmniej zasobożerny.
Jak wróce do domu przyjże się jeszcze dokładniej się pakietom IS a dokładniej AVG , F-Secure oraz BitDefender.
Windows 8.1 & HP 250G3:
Antywirus - Avast Free.
Odpowiedz
Pojawił się stabilny update dla NAV/NIS/N360oznaczony sygnaturą 21.1.1.7 .
Changelog:
Cytat: Improvements & Fixes:
- Norton Toolbar cumulative fixes since 21.1 release
- Minor AutoProtect backend fixes
Źródło: norton.com

W chwili obecnej aktualizacja obejmuje tylko wersje ENG (pozostałe w przygotowaniu) i jest dostępna do pobrania wyłącznie z poziomu Norton Security Center.
Nie jest to klasyczny patch, lecz pełna wersja programu, stąd dostępność przez LU jest wątpliwa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości