Norton Security
Enjama napisał(a):Hej

Właśnie zainstalowałem NIS2010 i mam pytanko czy powinien się doinstalować do Firefoxa dodatek taki jak doinstalował się w IE coś ala WebGuard ?


Tak powinien ale jeżeli używasz wersji beta, lub powstanie nowy FF, to się już nie zainstaluje, chyba, że po kilku miesiącach, Symantec wyda aktualizację. Moim zdaniem, to jest idiotyczne rozwiązanie, nie mówiąc już o użytkownikach Opery, Chrome czy Safari.
Odpowiedz
Wersja firefoxa 3.5.3
Norton Internt Security 2010 17.0.0.136

Wiem że przynajmniej dwóch użytkowników ma NIS-a może się ktoś wypowie czy ma w Firefoxie ten dodtek Norton Toolbar
======

Ok działa już wszystko ok Grin zapomniałem że nie uruchomiłem nowej sesji Firefoxa :p
Odpowiedz
Najnowszy wynik Nortona w teście matouseca.
Norton Internet Security 2010 17.0.0.136 67% 8 Good

Więc poprawił się w stosunku do wersji 2009 tylko 1% czyli jadą na tym samym wózku Smile Sonar 2 nie wiele dał, aby poprawićwcześniejszy wynik. W sumie to było do przywidzenia. Dopóki nie wprowadzą Hipsa z prawdziwego zdarzenia nie zaistnieją w teście matousecaSmile
Odpowiedz
Nic dziwnego HIPS Nortona nie jest zbyt mocny, wrecz mozna powiedziec ze to taki zalazek tylko hipsa Wink
Odpowiedz
LikwidatoR napisał(a):Najnowszy wynik Nortona w teście matouseca.
Norton Internet Security 2010 17.0.0.136 67% 8 Good

Więc poprawił się w stosunku do wersji 2009 tylko 1% czyli jadą na tym samym wózku Smile Sonar 2 nie wiele dał, aby poprawićwcześniejszy wynik. W sumie to było do przywidzenia. Dopóki nie wprowadzą Hipsa z prawdziwego zdarzenia nie zaistnieją w teście matousecaSmile


Klasyczny HIPS z prawdziwego zdarzenia nadaje się tylko dla zaawansowanych i bardzo przy tym cierpliwych użytkowników. Ludzie nie chcą otrzymywać trudnych pytań i często na nie odpowiadać. Dlatego Symantec czy Eset, stawiają na bezobsługową ochronę proaktywną, która nie dorównuje monitorom OA, Comodo czy Outposta ale jest wygodna w użyciu. Biorąc jednak pod uwagę skuteczność i bezobsługowość, to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem są hipsy z piaskownicą. Czekam na wynik DefenseWall Personal Firewall w teście Matouseca Smile
Odpowiedz
Jurek napisał(a):Klasyczny HIPSz prawdziwego zdarzenia nadaje się tylko dla zaawansowanych i bardzo przy tym cierpliwych użytkowników .[...] Biorąc jednak pod uwag skuteczność i bezobsługowość , to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem są hipsyz piaskownicą.


To wkoncu hipsy nadaja sie dla zaawansowanych czy sa bezobslugowe ?Grin
Odpowiedz
czullo napisał(a):
Jurek napisał(a):Klasyczny HIPSz prawdziwego zdarzenia nadaje się tylko dla zaawansowanych i bardzo przy tym cierpliwych użytkowników .[...] Biorąc jednak pod uwag skuteczność i bezobsługowość , to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem są hipsyz piaskownicą.


To wkoncu hipsy nadaja sie dla zaawansowanych czy sa bezobslugowe ?Grin


Bezobsługowe hipsy, to Sonar, ThreatSense, ThreatFire, DefenseWall i GeSWall po odpowiednim skonfigurowaniu. Sonar i ThreatSense mogą być używane przez kompletnych laików choć nie zapewniają zbyt skutecznej ochrony. DW i GW także mogą używać niezaawansowni, jeżeli potrafią z prawokilku zainstalować program jako zaufany i nie instalują nieznanych i niesprawdzonych aplikacji na własne życzenie.
Program Guard oraz Defense+ i Host Protecion na wyższych poziomach ochrony, nadają się tylko dla zaawansowanych userów i nie są bezobsługowe.
Odpowiedz
Dzisiaj zakupiłem nisa 2010 z licencją na rok i mam takie pytanie: co sądzicie o tym pakiecie?Będę go używał na win7
Odpowiedz
przegapiłeś promo.. mogłeś mówić bo mam kluczyk do NIS-a na 180dni.. Do KIS-a też się jakiś by znalazł Tongue
A co do NIS-a to nie jest zły..
Odpowiedz
brat ma na lapku - zero problemów a on sobie czasem lubi śćiągnąć co nie coSmile komp raz w tygdoniu skanowany mbam i zawsze czysto - powiadamia o instalowanych sofcie - doradza czy zainstalować czy nie itp. ogółem bardzo fajny sofcik.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
Jak kupowałem lapka dzisiaj to mi doradzili nisa w promocji, nigdy nie miałem czegoś takiego i w dodatku legalnie a jako że robie dużo przelewów itp, czasami jakieś ściąganie to postanowiłem że zapłacę te ok. 100 zł i będe miał licencję na rok.
Odpowiedz
krzysiekx napisał(a):Dzisiaj zakupiłem nisa 2010 z licencją na rok i mam takie pytanie: co sądzicie o tym pakiecie?Będę go używał na win7


Bezobsługowy pakiet z dobrym AV, bardzo dobrym firewallem i behawioralnym hipsem (Sonar 2). Gdybym go jednak używał, to tylko z Sandboxie. AV wiadomo, że przepuszcza wirusy a Sonar nie jest tak skuteczny jak Program Guard OA, choć na pewno bardziej od niego wygodny w użyciu.
Zastanawiam się ile Symantec musiałby mi zapłacić, żebym używał Nisa Grin
Odpowiedz
Jurek napisał(a):Zastanawiam się ile Symantec musiałby mi zapłacić, żebym używał Nisa Grin


my wiemy - "defensewall till you die" Grin
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
Dobrze zrobiłeś KrzysieX że kupiłeś NIS''a, chociaż mogłeś się obejrzeć za jakąś promocją, ja nie kupuje Tongue

__________
Najlepiej niech Ci nic nie płaci i go nie używaj... I skoro nie masz juz Av tylko DW i Comodo, to nie musisz, tego pisać w każdym temacie i zachwalać, wystarczy, że napisałeś raz i my to przyjęliśmy do wiadomości. A każdy ma to co chce, ja też wybrałbym bezobsługowego NIS''a niż jakiegoś DW, którego nie lubię, bo nie toleruję go i jak go miałem to tylko mnie wkurzał.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
Sprzedawca powiedział że jest już przeceniony i jest w promocji, ale kupowałem jeszcze myszkę i spuścił ze 100 do 90 zł.

Wydaje mi się że to dobry wybór.
Odpowiedz
A Asus ile kosztował, jesli można wiedzieć ? ;D
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
bardzo dobry wybór będziesz bardziej zadowolony niż z hipisa i piaskownicy Grin (DW, GW itd)
Odpowiedz
Czullo...żartowniś z Ciebie...nie wprowadzaj Chłopca w błądGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
krzysiekx napisał(a):Sprzedawca powiedział że jest już przeceniony i jest w promocji, ale kupowałem jeszcze myszkę i spuścił ze 100 do 90 zł.

Wydaje mi się że to dobry wybór.


Tańszy jest DefenseWall ale bez myszki Grin
Odpowiedz
mateusXz napisał(a):A Asus ile kosztował, jesli można wiedzieć ? ;D


3399
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości