Avira uzyskała certyfikat VB100
#1
Witam.

Uprzejmie donoszę iż Avira przeszła pomyślnie najnowszy test VB i uzyskała certyfikat VB100 Smile Test był przeprowadzany pod Linuxem.

Wyniki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Trzeba się zarejestrować.
Odpowiedz
#2
Dobrze, że wygrała Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#3
Inne programy ominęły o wiele więcej więc nie jest tak źle Grin
Odpowiedz
#4
Pablosss wrzuć wyniki z łaski swojej bo nie chce mi się tam rejestrować Tongue
Odpowiedz
#5
a kogo interesuje ile ominęła w teście, ważne jak sprawuje w praktyce, poza tym jaki to jest test kiedy symantec zdobywa nagrody jedna po drugiej, a w rzeczywistości firma która produkuje program który w praktyce zupełnie się nie sprawdza
( przynajmniej u mnie u mnie ) ale testować to sobie można
innymi słowy test bez komentarzaSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
zord napisał(a):Pablosss wrzuć wyniki z łaski swojej bo nie chce mi się tam rejestrować Tongue


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Odpowiedz
#7
dzięki Pablosss
Odpowiedz
#8
Nie ma za co.
Odpowiedz
#9
VB100 to najtrudniejszy test AV.
Odpowiedz
#10
Nawet na Linuksie Avira jest najlepsza Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
nie tylko Avira przechodzi te testy!!
Odpowiedz
#12
Owszem lecz Avira przechodzi go uzyskując 2 co do skuteczności wynik wykrytych zagrożeń.
Odpowiedz
#13
Ja jedynie wierze w te testy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#14
W nich Avira okazuje się być najlepsza pod względem skuteczności.
Odpowiedz
#15
Mi darmowa Avira jakoś nie pasuje!!Jest zbyt uboga jak na antyvira !A wersja płatna to ostatnio jakoś nie ma promocji na nią?!
Odpowiedz
#16
Pablosss napisał(a):W nich Avira okazuje się być najlepsza pod względem skuteczności.


Ale już z fałszywkami jest trochę gorzej, dlatego o certyfikat jest trudniej. Gdyby jeszcze Avira była taka skuteczna w codziennym użytkowaniu jak w testach, które niestety nie są doskonałe, podobnie jak antywirusy Smile
Odpowiedz
#17
hahahahaha
fałszywki to jest dowód na wysoką skuteczność aviry, jest po prostu czuła ale jak dla mnie to dobrze
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#18
Jest czuła, ale niezbyt czuła jak Sophos Grin
i to dobrze, że Avira ma tak mało fałszywek Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#19
Jurek napisał(a):Ale już z fałszywkami jest trochę gorzej, dlatego o certyfikat jest trudniej.


Chyba nie jest tak źle skoro zdobyła VB100.
Odpowiedz
#20
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Ale już z fałszywkami jest trochę gorzej, dlatego o certyfikat jest trudniej.


Chyba nie jest tak źle skoro zdobyła VB100.


Oczywiście że nie jest źle i nie o tym piszę. Po prostu nie lubię fanatyzmu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości