SafeGroup

Pełna wersja: SpyShelter Free / Premium
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kurcze...dziwić może tak nagły i gwałtowny rozwój programów z linii SS...długo był niepokojący spokój, a teraz co raz to kolejny build. Coś się musiało zmienić - może ludzie w Datpolu, może ich podejście do rozwoju programu...może popychają ich do działania świetne wyniki SS w testach na systemach 64-bit...tu SS kosi konkurencję bez mrugnięcia okiem.
Poniżej screeny z prywatnych testów na Wildersach dotyczących detekcji keylogerów dla Win 8 64-bit...wynik jest świetny

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Źródło Post nr 7 i 11

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ktośtam

Też przez pewien czas miałem obawy o rozwój SS. Długo nie wychodziły nowe wersje, kontakt z supportem był niemal niemożliwy a teraz... teraz odpisują nawet w niedzielę. Szok!
Nawet w jakimś wątku na Wildersach ktoś zatrzasnął wieko trumny nad SS a tu proszę jak miło nad Datpol zaskakuje. Mam nadzieję, że nie jest to tylko tymczasowy zryw i naprawdę wezmą się za rozwój programu i skończy się psioczenie userów (w tym moje).

Z maila od supportu wiem, że rozważają opcję dodania keystrokes encryption driverdla systemów x86 (ale tylko dla Windows 7 i 8).

Konto usunięte

Dziwi mnie wrzucenie skórki metro.
Pod Windows 8 jak ustawimy skórkę systemową to mamy... natywne metro Wink

A co do samego rozwoju SpyShelter is backWink
ktośtam napisał(a):Z maila od supportu wiem, że rozważają opcję dodania keystrokes encryption driver dla systemów x86 (ale tylko dla Windows 7 i 8).

Czekam niecierpliwie na tą opcję Grin
Pewnie rozwój stanał w miejscu przeznowego PatchGuarda w Win8, a po tym jak rozwiązali ten problem rozwój ruszył + oczywiście rozwiązanie kwestji nowych opcji...iI nie jak dla mnie specjalnie dziwne to nie jest...
...
to chyba tylko część prawdy, natomiast trudno rozgryzaniem mechanizmów systemowych usprawiedliwić brak kontaktu z klientami. W sieci jest mnóstwo postów na temat ich opieszałości i braku odpowiedzi supportu przez całe tygodnie i miesiące nawet. Najważniejsze jednak, że coś ruszyło, bo program jest mocny i ma świetne notowania na całym świecie.
Nie wiem jak było z supportem gdyż od dłuższego czasu nie pisałem do nich, co nie zmienia faktu że jak pisałem to zazwyczaj dostawałem odpowiedź tego samego a najpóźniej następnego dnia, gdzie niektórzy podobno w ogóle odpowiedzi nie uzyskiwali Tongue
Może zapomogę, albo ulgi w zus-ie dostali. Bida, beznadzieja i ogólny pesymizm w kraju to i odpisywać im się nie chce. Byłem tym z nielicznych szczęściarzy, gdzie miałem przyjemność korespondować z supportem nawyt w niedziledo momentu rozwiązania pewnego problemu, później kompletna olewka i zero odpowiedzi na moje pytania <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> Czyli typowe "polskie" prowadzenie interesu, a później rozpacz bo interesy nie idą. Niby nastawiają się na zagraniczny rynek, ale wystarczy poczytać opinie na Wildersach. My to jeszcze możemy zajechać do "Zamościa", a co ma zrobić ktoś np. z krainy fastfoodów? Cieszy dalszy rozwój, ale dobry support przy płatnych aplikacjach to PODSTAWA!

Konto usunięte

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zmianami w supporcie.
Jakiś czas temu było kiepsko z kontaktem, a teraz jest... bajka.
Zgłaszałem ostatnio problem z MSO 2013 - jeszcze trwa diagnoza problemu, ale odpowiedzi dostawałem bardzo szybko, dzisiaj nawet dodatkowo sami napisali z pytaniem, jak miałem ustawiony Windows FW.
Jeżeli utrzymają taki poziom supportu, to SpyShelter wymiecie konkurencję, a ma teraz szansę, bo Comodo jest niedorobione, a Zemana na coraz popularniejszym Windows 8 nawet własnych testów nie przechodzi.
Aż napiję się chyba wina, pozostaje się tylko cieszyć i mieć nadzieję, że bedą trzymać poziom Smile

ktośtam

A czy zwróciliście uwagę, że Datpol zmienił opcje licencjonowania i teraz dostępne są licencje na rok lub lifetime?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

JURCZ91

Cena chyba też wzrosła.
Ostatnie zmiany bardzo mi się podobają jeśli chodzi o sam program. Uzyskał na stabilności, interfejs też działai reaguje prawidłowo. Funkcja czyszczenia starych reguł też wreszcie się nie zacina, a zdarzało się jej to czasami. Nowe skórki jakoś mnie nie interesują, mam ustawiony brak, czyli to co narzuca system. Dodatkowo chyba przestał się gubić przy aktualizacji gry u mnie i prawidłowo od nowa tworzy sobie reguły, ale to jeszcze musiałbym sprawdzić kiedyś. Zmiany idą w dobrym kierunku i oby dalej rozwijali ten zacny program.
Wyniki kolejnych testów użytkownika - tym razem na Win8 64-bit

Cytat: Today, I tested SS with some commerical Monitoring app.

About Test;

1-I tested Spyshelter Premium 8.2 on Win8x64. I used virtualbox.
2-I accept autorun, registry access popup
3"-Registering of service or driver is dangerous action and service/driver are able to do various dangerous system task", so i block it.
But also i did re-test with accepting driver registering. So SS can block some samples (Staffcop and some others. SS alert for keylogging/screenlogging/..) and Some samples can record if you accept driver loading. (Like argos monitoring, SS doesnt alert for more action)
4-I found more samples then i test. But some samples doesnt work on Win8x64. So i cant test them. (like JuniorWatch)
(..)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Źródło

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


-------------
edit:
zmienione Ktosiu Smile dzięki
Cytat:

Konto usunięte

No i znowu potwierdzenie tego, że ostatnie zmiany były na ogromny plus. Ja tam nie widzę sensu w instalowaniu systemu 32-bitowego o ile jest dostateczna ilość RAMu (3GB+), a Windows 8 jakby nie patrzeć robi się coraz popularniejszy. Kiedy inni mają ciągle problemy (Comodo na default, Zemana w ogóle), SpyShelter jest w stanie o wszystkim monitować.
Brawa dla autora testu, oraz dla producenta za dobre poradzenie sobie z PatchGuard.
Kolejne wyniki baaaardzo obiecujące...co prawda to test Matouska, który budzi mnóstwo kontrowersji (nie ma u mnie dobrej renomy...tak prywatnie), ale jest chyba najpopularniejszym testem w sieci. Osiągnięty wynik 85% plasujący SS na 5 pozycji to po prostu wydarzenie, nad którym nie można przejść do prządku dziennego. To trampolina, dzięki której SS może zdobyć popularność i powszechne uznanie. Brawa i tyle.
Cytat: Latest news

2013-04-19:A response from SpyShelter, the vendor of SpyShelter Firewall, has been added.
2013-04-17:New results have been published for:
ArcaVir Internet Security 2013 13.4.6401.0
avast! Internet Security 8.0.1483
SpyShelter Firewall 2.2

Three months ago we have tested SpyShelter Firewall for the first time in our challenge and its results were Very good. Not so long after our first test, SpyShelter Firewall 2.2 has been released. Today, we are pleased to say that it managed to join the club of few products that passed the 80 % score line. The new version scored 85 % and strengthen its position on the fifth place in our Proactive Security Challenge 64, just 1 % behind Kaspersky Internet Security 2013. It should be noted that this product has a good potential to be improved even further. There are still a few techniques that are easy to cover from the technological point of view, so we may see it jumping up soon. Good job!

Odpowiedzi Datpolu
Cytat: SpyShelter – the vendor of SpyShelter Firewall

2013-04-19 (SpyShelter Firewall 2.2 scored 85 % and took 5th place): SpyShelter Firewall is basically very young product, which already managed to reach World''s top 5 in Firewall security. These great news makes us proud of SpyShelter Firewall and We will continue to develop it, so it can become the best.

Bogdan
SpyShelter

2013-04-10 (SpyShelter Firewall 1.5 scored 79 % and took 5th place): Results of the test are based on SpyShelter Firewall 1.5, and the results are just great – but the 2.2 version We''ve just released, is even greater, as We never stop improving protection granted by using our products.

Janusz
SpyShelter


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cytat: 8.3 version released
• Improved compatibility with third party software
• Anti-keylogging improvements
• GUI improvements
• Hungarian translation added
• Other fixes

Linki:
Premium:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Firewall

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Free

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jakiś problem jest z tą wersją, bo cały czas twierdzi ,że jest aktualizacja do wersji 8.3 , pomimo że jest już zainstalowana.

Konto usunięte

U mnie na nowej wersji firewalla problem nie występuje:

[attachment=0] <!-- ia0 -->spyshelter23.png<!-- ia0 -->[/attachment]

Może to coś w wersji premium?
lukasamd napisał(a):Może to coś w wersji premium?

U mnie wszystko w najlepszym porządku na wersji premium.